aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Światowa produkcja wina większa o 2 proc.

Światowa produkcja wina wzrosła o 2 proc. w 2015 r., do 275,7 mln hektolitrów. Na pierwsze miejsce wysunęły się Włochy, które zdetronizowały Francję i Hiszpanię - podała Międzynarodowa Organizacja ds. Winorośli i Wina (OIV).

4 listopada 2015

Eksperci ARR: ceny zbóż do marca będą na poziomie ubiegłego roku

Cena pszenicy i żyta do marca 2016 r. będzie zbliżona do ubiegłorocznej, od marca ziarno może podrożeć - prognozują eksperci Agencji Rynku Rolnego w oparciu o przewidywaną sytuację podażowo-popytową na polskim rynku.

22 października 2015

UE – Ceny reprezentatywne melasy w sezonie 2015/16

Komisja Europejska opublikowała rozporządzenie wykonawcze (UE) 2015/1742 ustalające ceny reprezentatywne i dodatkowe stawki celne dla melasy w sezonie 2015/16 (październik/wrzesień).

20 października 2015

„Smacznego, to z Europy” - nowa polityka promocyjna

W ramach nowej polityki promocyjnej polskie organizacje producentów lub przetwórców będą mogły kontynuować działania promocyjne nie tylko na wewnętrznym rynku unijnym, ale przede wszystkim na wybranych strategicznych rynkach światowych i pozyskać na ...

19 października 2015

Konferencja Copa i Cogeca podczas targów Expo w Mediolanie

Razem z kluczowymi organizacjami partnerskimi, Copa i Cogeca zorganizowały konferencję podczas Expo w Mediolanie dotyczącą nowego narzędzia marketingu internetowego, jakim jest Farm Inc stworzony do pomocy rolnikom, by mogli lepiej reklamować i ...

9 października 2015

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę