Biogaz_III Forum 2025

Jawne dopłaty

25 marca 2008
Bruksela ujawni, kto i ile otrzymuje. Chodzi o dopłaty bezpośrednie. Zasada jawności będzie dotyczyła wszystkich krajów członkowskich. Pełna lista unijnych dopłat w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich będzie publikowana na stronach internetowych do końca kwietnia każdego roku.

„Chodzi o pieniądze podatników, więc jest rzeczą istotną, by wiedzieli, na co te pieniądze są wydawane”- twierdzi unijna komisarz do spraw rolnictwa.

Pierwsze informacje o wysokości dopłat dla poszczególnych osób będą upublicznione w kwietniu przyszłego roku. Umieszczone na stronach internetowych, założonych przez każdy kraj, pozostaną tam przez dwa lata.


POWIĄZANE

Rozpoczyna się sezon letni - to czas, gdy młodzi ludzie podejmują pierwsze zawod...

W Brukseli trwa dyskusja nad zmianami w unijnej dyrektywie tytoniowej. Minimalna...

Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna Polska jest jedn...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę