aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Zostań smart rodzicem

28 lipca 2023
Zostań smart rodzicem

Wychowywanie dziecka niesie za sobą wiele codziennych obowiązków, ale też niezapomnianych momentów. Obserwowanie jego rozwoju i szybkich zmian, jakie zachodzą od wieku niemowlęcego, stanowi dla świeżo upieczonych rodziców niemałe wyzwanie. Z pomocą przychodzą jednak smart technologie, wspierające opiekę nad domowymi pociechami. Elektroniczne nianie TrueLife NannyCam R7 Dual Smart oraz NannyCam R3 to nowoczesne urządzenia pozwalające na monitorowanie aktywność dziecka, gdy znajduje się ono w innym pomieszczeniu oraz dbanie o jego bezpieczeństwo w czasie snu. Z kolei inteligentna waga TrueLife Baby Scale B5 BT pomaga monitorować rozwój zarówno niemowląt, jak i dzieci starszych.

Każdy rodzic chce mieć pewność, że jego dziecko jest zawsze bezpieczne. Z myślą o tym, marka TrueLife stworzyła jedne z najlepszych na rynku niań elektronicznych. Te wielofunkcyjne urządzenia umożliwiają rodzicom obserwowanie zabawy czy snu dziecka znajdującego się w innym pokoju. Wyposażone są również w funkcje dwukierunkowej komunikacji, wykrywania ruchów, dźwięku oraz zmian temperatury. Co więcej, kamery są kompatybilne z aplikacją mobilną TrueLife Smart, z którą łączą się przez Wi-Fi.

 Z myślą o najmłodszych członkach rodziny, marka posiada również w swoim katalogu inteligentną wagę TrueLife BabyScale B5 BT z funkcją HOLD, która pozwala na monitorowanie wzrostu dziecka oraz ułatwia ważenie nawet najbardziej niespokojnych niemowląt. Jej powierzchnia jest łatwa do mycia i dezynfekcji, a materiał, z którego waga jest wykonana, nie zawiera szkodliwych substancji. 

 Na straży domowych pociech

Niania elektroniczna NannyCam R7 z szerokokątnym obiektywem oraz kamerą 360° pozwala na monitorowanie każdego zakamarku pokoju i przekazuje krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości 2K do połączonej 5-calowej jednostki rodzicielskiej LCD lub telefonu. Kamera pozwala na monitorowanie dziecka z dowolnego miejsca w domu – dając rodzicom swobodę, aby coś ugotować czy spędzić wspólnie czas podczas drzemki swojej pociechy. Dzięki funkcji TrueLife SmartTrack urządzenie może automatycznie podążać za ruchem maluszka i obracać się za nim, co jest bardzo pomocne również w przypadku starszych lub bardziej aktywnych dzieci.

Kamera ma funkcję TrueLife SmartCare, która ostrzega o ruchu lub dźwiękach, wykrywa zmiany temperatury i wilgotności oraz reaguje na płacz dziecka. Co więcej, gdy tylko zapadnie ciemność automatycznie włącza ona noktowizor. TrueLife NannyCam R7 potrafi puszczać kołysanki oraz naśladować dźwięki bicia serca, dzięki czemu dba o beztroski sen maluszka. Z kolei funkcja dwukierunkowej komunikacji pozwala na bycie z dzieckiem w ciągłym kontakcie oraz uspokajanie go własnym głosem. 

Waga niemowlęca TrueLife BabyScale B5 BT 

 

waga elektroniczne dla dziecka

Innowacyjna waga niemowlęca BabyScale B5 BT firmy TrueLife pomaga monitorować rozwój dziecka od urodzenia aż do momentu, gdy osiągnie wagę 20 kg - z dokładnością do aż 5 g. Dzięki funkcji TARE, znanej także z wag kuchennych, dziecko można zważyć nawet, gdy jest ubrane lub owinięte w kocyk, ponieważ ich waga jest odliczona automatycznie.

Waga posiada funkcję HOLD, która działa w dwóch trybach: automatycznym i ręcznym. Pierwszy uruchamia się samodzielnie i dokonuje pomiaru dokładnej wagi pokazywanej na wyświetlaczu w momencie, gdy dziecko porusza się najmniej. Drugi tryb doskonale sprawdzi się w przypadku rodziców, którzy chcieliby mieć pełną kontrolę nad procesem ważenia przy pomocy ręcznego użycia przycisku HOLD. Obie funkcje mogą być sterowane również zdalnie przez aplikację producenta. 

Dotychczasowa bolączka rodziców w postaci niepożądanego przesuwania się dostępnych na rynku wag została rozwiązana przez TrueLife dzięki zastosowaniu gumowanych nóżek. Baterie urządzenia BabyScale B5 BT wytrzymują do 400 pomiarów, a dzięki funkcji automatycznego wyłączania się po dwóch minutach mają długą żywotność.  Mając na uwadze wygodę użytkownika, dane po pomiarze pojawiają się na dużym wyświetlaczu LED, a waga współpracuje z przetłumaczoną na  język polski aplikacją mobilną, która ułatwia codzienne monitorowanie wzrostu i rozwoju dziecka za pomocą historii pomiarów i wykresów.

Kamera TrueLife NannyCam R3 zadba o spokojny sen malucha


kamerka niania smart

Jak nie stracić malucha z zasięgu wzroku wykonując inne domowe obowiązki? Z pomocą zjawia się niania elektroniczna TrueLife NannyCam R3 łatwo parująca się z telefonem komórkowym i polskojęzyczną aplikacją TrueLife Smart. Niania pozwala monitorować pomieszczenie, w którym bawi się dziecko, a dzięki łączności Wi-Fi zasięg monitorowania jest nieograniczony. Urządzenie wykrywa ruch, dźwięk, zmianę temperatury i ostrzega, gdy dzieje się coś nietypowego. Ponadto, sprawuje opiekę nad pociechą, nagrywając w jakości Full HD w trybie 24/7 bezpośrednio na kartę SD.

Szerokokątny obiektyw kamery pomaga zajrzeć w każdy zakamarek pokoju, a funkcja noktowizji dostarcza dobry obraz również nocą przy zgaszonym świetle. Aplikacja TrueLife Smart pozwala dopasować ustawienia niani do potrzeb zarówno najbardziej wymagającego rodzica, jak i dziecka. Natomiast komunikacja dwukierunkowa służy rodzicom do rozmowy z maluchem, nawet gdy znajdują się w innej części domu.

 ***

O marce TrueLife

TrueLife wprowadza niezawodne produkty do pielęgnacji zdrowia, urody i dzieci najwyższej jakości, które staną się integralną częścią Twojego domu i ułatwią Ci codzienne życie. Podczas opracowywania produktów TrueLife wykorzystuje najnowocześniejsze procedury, a produkty są następnie dokładnie i długoterminowo testowane. Jednocześnie firma wierzy w siłę prostoty, dlatego stawia na łatwą i intuicyjną obsługę. TrueLife uwzględnia również specyficzne potrzeby wszystkich klientów i dokłada wszelkich starań, aby produkty spełniały określone wymagania. Zafunduj sobie i swoim bliskim to, co najlepsze, wybierz produkty TrueLife i postaw na bezpieczeństwo.

 

oprac, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę