A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Święto techniki rolniczej

23 marca 2015
W dniach od 27 do 29 marca w Kielcach odbędzie się kolejna już edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.  W tym roku sprzęt i asortyment niezbędny w każdym gospodarstwie rolnym prezentować będzie na 60 tysiącach metrów kwadratowych ponad 700 firm z kilkunastu krajów. Organizatorzy – międzynarodowe Targi Kielce spodziewają się odwiedzin około 60 tysięcy osób.
- Na liście wystawców w 2015 roku są firmy z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech Podziwiać będzie można maszyny takich gigantów jak Farmtrac Tractors Europe, Case IH, Same Deutz-Fahr, Ursus, Zetor, Kuhn, New Holland, Lamborghini czy Horsch Maschinen –informują Targi Kielce
W tym samym czasie w halach Targów Kielce odbędą się również  XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Targi te to miejsce spotkań najlepszych specjalistów - pracowników przemysłu drzewnego i leśników – branż współpracujących ze sobą przy pozyskiwaniu i wykorzystaniu surowca drzewnego.
Opracował: Obi oba

POWIĄZANE

W miniony poniedziałek wręczone zostały „Diamenty SustainableEconomy 2023” – nag...

OSM Piątnica przygotowała wyjątkową loterię konsumencką z serkiem Piątuś w roli ...

Rusza kolejny cykl warsztatów skierowany do przedstawicieli branży HoReCa. „Z og...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę