aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Rekrutacja - Dyrektor ds. logistyki

25 października 2006

Stanowisko : Dyrektor ds. logistyki

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

Kształtowanie polityki transportowej firmy, odpowiedzialność za zapewnienie realizacji wysyłek zgodnie z kontraktami, terminowa realizacja dostaw, organizacja zespołu pracowników magazynowych.

Wymagania pracodawcy:

  1. wykształcenie wyższe
  2. doświadczenie: min. 2 lata na podobnym stanowisku
  3. prawo jazdy
  4. b. dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  5. obsługa komputera: b. dobra
  6. Predyspozycje osobowościowe:  umiejętność wyznaczania i realizacja celów,       zdolności analityczne, zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania        konfliktów, zdolności negocjacyjne, umiejętność zarządzania zespołem.
  7. dyspozycyjność

 Oferujemy:

Wybranemu Kandydatowi, zaoferujemy duże możliwości samodzielnej realizacji ambitnych celów, możliwości osobistego rozwoju oraz atrakcyjny pakiet wynagradzania, odpowiedni do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

Dodatkowe elementy wynagrodzenia:

            Samochód Służbowy

            Laptop

            Telefon komórkowy

Miejsce pracy:

woj. dolnośląskie , okolice Wrocławia

Aplikacje: CV + LM, prosimy przesyłać w terminie 7 dni od daty ogłoszenia na adres:  rekrutacja@ ppr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami, spełniającymi nasze wymagania.

POWIĄZANE

"Kolejny staż bez szans na pracę, ale lepsze to niż siedzenie w domu", "Gdyby ni...

Stopa bezrobocia w Polsce już jest jednocyfrowa, a perspektywy na kolejne miesią...

Zainteresowanie szkoleniem zorganizowanym przez Departament Oceny Projektów Inwe...

Komentarze

Bądź na bieżąco