aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Jelcz, MAZ, Steyr, MAN, Mercedes, Renault, IVECO czy odpalą po kilku latach???

22 lipca 2022
Jelcz, MAZ, Steyr, MAN, Mercedes, Renault, IVECO czy odpalą po kilku latach???

Dziewięć „porzuconych” ciężarówek odpalonych przez NOCO. Truck Mechanic from Poland to kolejny profesjonalista, który sprawdził w praktyce booster NOCO GB251+. Efekty można obejrzeć na kanale Youtube w filmie „Powrót do przeszłości!


JELCZ_ciężarówka, naprawaW gamie urządzeń rozruchowych NOCO znajdują się dwa modele przeznaczone do pojazdów z akumulatorami 24V.

Topowy booster GB500+ (6250A) jest uniwersalnym rozwiązaniem z możliwością obsługi także 12V i najczęściej wybieranym przez osoby zajmujące się świadczeniem usług pomocy drogowej. NOCO GB251+ (3000A) to model dedykowany wyłącznie do pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych bądź wszelkich innych urządzeń zasilanych akumulatorem 24V. I to właśnie on jest bohaterem ostatniego filmu Truck Mechanic from Poland.

Poligonem doświadczalnym były pojazdy zgromadzone na placu jednej z podwarszawskich firm zajmujących się sprzedażą używanych ciężarówek. Trafiają one w różnym wieku i stanie technicznym, część z nich pozostaje tu na dłużej w ramach kolekcji właściciela. Do testów wybrano modele, których silniki nie były uruchamiane od kilku lat. Wśród nich Jelcz, MAZ, Steyr, MAN, Renault, Mercedes i Iveco.

 

ciężarówki stare auta naprawa

 

 

„W parametrach technicznych boostera GB251+ podajemy zdolność uruchomienia szesnasto- i więcej cylindrowego silnika benzynowego czy wysokoprężnego do pojemności 32 litrów. Do tego możliwość podjęcia próby przy nawet całkowicie rozładowanym akumulatorze 24V. Dane te mogą robić wrażenie i jednocześnie zostać poddane wątpliwości. Dlatego najlepszą formą ich potwierdzenia są praktyczne testy na pojazdach ciężarowych. Dziś doskonałym miejscem prezentacji efektów są filmy na kanale YouTube przygotowane przez mechaników mających na co dzień doświadczenia z różnymi sytuacjami awaryjnymi”
- mówi Sławomir Gosławski, dyrektor sprzedaży na Wschodnią i Centralną Europę w NOCO Company.

 

Film użytkownika Truck Mechanic from Poland o NOCO GB251+ dostępny jest pod linkiem tutaj https://youtu.be/YEA18bCnDqc
POWIĄZANE

W dniu 2 lipca br. odbyło się posiedzenie grupy roboczej „Zboża” Copa-Cogeca, w ...

Pierwsze oświadczenie Ursuli von der Leyen do nowego Parlamentu Europejskiego - ...

W czasie wakacji sklepy mogą przerzucić na swoich klientów całość odmrożonego w ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę