aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Pomimo wzrostu podatku VAT, bilety wjazdu w Broniszach nie zdrożeją.

5 stycznia 2016

Nie zmienią się ceny biletów wjazdu na największy w Polsce Rynek Hurtowy w Broniszach, pomimo wzrostu podatku VAT z 22% do 23%. Zarząd Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego SA w Broniszach utrzyma ceny biletów jednorazowego wjazdu na poziomie cen z 2010 roku.
Pomimo, że taka decyzja spowoduje zmniejszenie przychodów rynku około 240 tys. zł w skali roku to zmniejszy koszty jakie ponoszą polscy producenci i kupcy mówi Mirosław Mazuruk Prezes Zarządu WR-SRH  SA w Broniszach. Jego zdaniem taka decyzja wpłynie na utrzymanie dotychczasowej liczby klientów korzystających z usług Rynku w Broniszach.

W 2010 roku Bronisze wprowadziły system Kart Stałego Klienta, który gwarantuje utrzymanie cen dla posiadaczy kart na niezmienionym poziomie do końca 2012 roku czyli jeszcze przez dwa lata.
Od połowy tego roku Bronisze zarejestrowały prawie 10 tys. stałych klientów.

Na Rynek Hurtowy Bronisze wjeżdża na bilety jednorazowego wjazdu około 15 mln. samochodów rocznie ( kupcy i sprzedawcy z samochodów).  Za pośrednictwem WR-SRH SA w Broniszach sprzedawanych jest rocznie ponad 1,2 mln ton owoców i warzyw. Według danych rynku, 30 tys. polskich gospodarstw dostarcza produkty do Bronisz. Oczywiście w sezonie maj-wrzesień liczba dostawców i odbiorców rynku w Broniszach jest największa.


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę