OPOLAGRA_2025

Na Euro wynajmij mieszkanie kibicom - możesz dobrze zarobić

5 stycznia 2016
Stowarzyszenie Sąsiedzi na Mecze 2012 radzi, jak zarobić na Euro 2012: wynajmij kibicom mieszkanie, zamieszkaj u sąsiadów, a potem podzielicie się zyskiem. Nawet do 20 tys. zł - wylicza "Gazeta Wyborcza".
Na pomysł wpadli Michał i Urszula Wojciechowiczowie z Gdańska. Dołączyli sąsiedzi i znajomi, a że chętnych było coraz więcej powstało stowarzyszenie oraz firma czuwająca nad przebiegiem rezerwacji na wielojęzycznym portalu internetowym.

Teraz Sąsiedzi namawiają mieszkańców Gdańska, Poznania, Warszawy, Krakowa i Wrocławia do wynajmowania mieszkań i pokojów kibicom. Według szacunków goszcząc 5 osób można zarobić nawet 4-20 tys. zł.



POWIĄZANE

Podczas spotkania Copa–Cogeca, UECBV oraz Europejskiego Okrągłego Stołu Zrównowa...

5 czerwca to nie tylko data w kalendarzu – to sygnał do działania. Światowy Dzie...

Taryfa w wysokości 50% to szybka przegrana we wzajemnym, transatlantyckim handlu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę