biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Komunikat Głównego Lekarza Weterynarii dotyczący rozmów trójstronnych pomiędzy Komisją Europejską, Federacją Rosyjską i Polską

9 listopada 2007
W dniu 7 listopada 2007r. w Moskwie odbyły się trójstronne rozmowy dotyczące kontroli polskich zakładów obecnie eksportujących do Federacji Rosyjskiej. Rozmowom przewodniczył przedstawiciel Komisji Europejskiej.
Spotkanie miało charakter techniczny i odbyło się w przyjaznej i konstruktywnej atmosferze.
Ustalono, że w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w we wtorek 13 listopada lub środę 14 listopada 2007r. rozpocznie się wizytacja wybranej, przez stronę rosyjską, grupy polskich zakładów. Wizytacją zostaną objęte zakłady przetwórstwa mleka i mięsa oraz zakłady paszowe.
W inspekcji wezmą udział 2 grupy inspektorów rosyjskich, którzy przez dwa tygodnie sprawdzać będą spełnianie przez polskie przedsiębiorstwa wymagań rosyjskich.
W wizytacjach tych uczestniczyć będą, jako obserwatorzy, eksperci Komisji Europejskiej. Wizytacje nie dotyczą zakładów które mają embargo na eksport do Federacji Rosyjskiej.


POWIĄZANE

Raport ekspercki dla PPR.pl Opracowanie na podstawie raportu USDA „Spanish Dried...

Europejskie organizacje rolnicze biją na alarm — nowe koncesje handlowe dla Ukra...

W Parlamencie Europejskim w czwartek 10 lipca odbędzie się głosowanie o wotum ni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę