Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza 21 listopada do udziału w czwartym spotkaniu z cyklu "Dyskusyjny Klub Funduszowy" Tym razem tematem spotkania będzie „Kultura. Czy „stare” może być współczesne?”
Na spotkanie organizatorzy zapraszają przede wszystkim osoby interesujące się bieżącymi sprawami społeczno-gospodarczymi, a także osoby lubiące podyskutować i poznawać nowe, ciekawe osoby.
Na spotkaniu, które odbędzie się MiTo art.cafe.books przy ulicy Waryńskiego 28 w Warszawie jego uczestnicy będą się zastanawiać między innymi jak w nowatorski sposób zachęcać do czerpania z tradycji i dziedzictwa kulturowego czy jak tworzyć przestrzeń dla kultury, rozwijać współpracę artystyczną i propagować dziedzictwo w dzisiejszym świecie. Ponadto mowa będzie także o roli jaką rolę odgrywają w tym wszystkim Fundusze Europejskie. Wstęp na spotkanie jest wolny i bezpłatny.