biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Prezes Mlekovity autorytetem dla menedżerów

27 czerwca 2005

Dariusz Sapińki, prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA uznany został za najbardziej szanowanego szefa firm produkcyjnych w Polsce.

Takie wyniki przyniosło badanie przeprowadzone i opublikowane przez miesięcznik „BusinessWeek”. Co istotne – taką opinię wystawili prezesowi MLEKOVITY przedstawiciele biznesu – szefowie firm z sektora msp.

„BusinessWeek” przedstawił 200 menedżerom z małych i średnich firm po 15 nazwisk znanych szefów firm produkcyjnych, usługowych i instytucji finansowych z pytaniem, kogo najbardziej szanują i uważają za autorytet. Na najwyższym podium w kategorii firm produkcyjnych znalazł się Dariusz Sapiński, prezes MLEKOVITY. Autorzy badania, przygotowując kandydatury, wyszukali ludzi o niepodważalnych osiągnięciach.

Badanie przeprowadził CBM Indicator, współfinansował Oracle Polska.


POWIĄZANE

tak merytorycznie jak zawsze oraz tak nowatorsko jak nigdy dotąd! Tegoroczna edy...

Spotkanie ministra Stefana Krajewskiego z przedstawicielami organizacji związkow...

Czy Europa pójdzie tą samą drogą? Australia wprowadza unikalne i surowe w skali ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę