Biogas Poland 2025 950
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Dla spółdzielczości rolniczej

3 grudnia 2015
Krajowa Rada Spółdzielcza w marcu bieżącego roku zamierza rozpocząć realizację dwudniowych szkoleń Podniesienie wiedzy w zakresie działania spółdzielni rolniczych, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania spółdzielnią oraz prowadzenia działalności finansowej i marketingowej. Zapraszamy do udziału w szkoleniach i współpracy.
 
Etap I szkoleń w ramach ogólnopolskiego projektu KRS będzie realizowany do końca kwietnia 2014 roku - łącznie w ramach projektu, do końca czerwca 2015 r., zaplanowano realizację 140 dwudniowych szkoleń. Udział w szkoleniach jest dobrą okazją na zwiększenie wiedzy w zakresie działania spółdzielni, w szczególności zarządzania i prowadzenia działalności finansowej i marketingowej, a także pozyskania nowych informacji na temat między innymi perspektyw rozwoju spółdzielczości w Polsce, form wsparcia spółdzielni rolniczych oraz spółdzielczych grup producentów rolnych, sytuacji na rynkach rolnych poszczególnych branż, konkurencji na rynku rolnym. Ponadto korzyści wynikających ze współdziałania producentów rolnych w ramach spółdzielni oraz współpracy pomiędzy spółdzielniami, aktualnej sytuacji i perspektyw rozwoju rolniczej spółdzielczości branżowej w Polsce i nowych pól działania dla spółdzielni rolniczych i wiejskich na przykładzie spółdzielni w wybranych krajach Europy.
 Jak udało się nam dowiedzieć KRS  planuje pierwsze szkolenia - w marcu i kwietniu bieżącego roku  przeprowadzić w następujących województwach: podkarpackim, małopolskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, mazowieckim, świętokrzyskim, zachodniopomorskim, podlaskim, opolskim, kujawsko-pomorskim i lubelskim.



POWIĄZANE

Waszyngton, 10 września 2025 r. – Amerykański Departament Rolnictwa (USDA) ogłos...

Instytut Spraw Obywatelskich włączył się w konsultacje dwóch projektów ustaw,któ...

Podróże często kuszą nas egzotycznymi roślinami, które zachwycają nas do tego st...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę