aaa wielkanoc ppr
aa_wielkanoc

Certyfikaty językowe

19 września 2003

Akcję zbierania podpisów mającą przywrócić uznawalność certyfikatów językowych na egzaminie maturalnym rozpoczął portal internetowy www.angielski.edu.pl - największy w Polsce serwis językowy.

Trwać będzie ona do końca października. Zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji od roku szkolnego 2004-2005 żaden z międzynarodowych certyfikatów językowych nie będzie zwalniał z matury.

Wiosną 2005 r. po raz pierwszy wszyscy abiturienci z liceów ogólnokształcących i liceów profilowanych zdawać będą nową maturę. W tym roku szkolnym część certyfikatów po raz ostatni zwalniać będzie z języka obcego na egzaminie maturalnym.


POWIĄZANE

Parlament europejski i Rada Europy osiągnęli porozumienie w sprawie nowoczesnych...

Co jest dla nas najważniejsze przy zakupie i spożywaniu soków? Stowarzyszenie Kr...

Rolnictwo i dzika przyroda – jak pogodzić hodowlę z obecnością drapieżników? Hod...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę