aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Limitowana wersja ciągnik Farmtrac 675 DTN King

5 kwietnia 2015


Farmtrac 675 DT to flagowy model producenta z Mrągowa oferowany nieprzerwanie od 2005 roku. Przez 10 lat produkcji model ten był rozwijany i zyskiwał coraz to nowe użyteczności.  Ciągnik ten został nie tylko doceniony przez Klientów, ale też przez fachowców, co zaowocowało min. zdobyciem w 2011 roku tytuły Maszyny Rolniczej Roku.
 
Sukces, jaki odniósł model 675 DT najłatwiej zmierzyć ilością rejestracji nowych ciągników w Polsce.  Licząc od momentu rozpoczęcia produkcji, czyli roku 2005, Farmtrac 675 DT jest niekwestionowanym liderem segmentu do 75 KM ze skumulowaną ilością rejestracji przekraczającą 1300 sztuk. Żaden inny traktor nawet nie zbliżył się do tego wyniku. *

Jak przyznaje Andrzej Kublik - Dyrektor Generalny Farmtrac: „ Siła Farmtrac 675 DT zawsze tkwiła nie tylko w prostocie konstrukcji i najwyższej jakości podzespołach min.: Perkins, Carraro, ale przede wszystkim w jakości projektu oraz precyzji wykonania. Było wiele firm, które próbowały kopiować nasz sukces i to absolutnie dosłownie. Widzimy, że niektórzy producenci, tworzą bliźniacze konstrukcje oparte o podzespoły tych samych dostawców. Ciągle jednak to Farmtrac 675 DT wyznacza standard w segmencie. Żaden z konkurentów nie ma odpowiedniego doświadczenia żeby stworzyć choćby porównywalny ciągnik. Król segmentu jest tylko jeden.
Za naszym ciągnikiem przemawia sprawdzona konstrukcja podczas milionów przepracowanych motogodzin gwarantująca wysoką jakość i zaufanie, które w porównaniu z lepszymi niż u konkurencji walorami użytkowymi min. lepszą zwrotnością, większą masą ciągnika, oraz dużą pojemnością skokową silnika tworzy najlepszą propozycję w segmencie.    
Chcielibyśmy podkreślić - dodaje - wyższość naszego produktu, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić nową limitowaną wersję ciągnika Farmtrac 675 DTN King, odznaczającą się jeszcze lepszą ergonomią i większym komfortem pracy”

Na pierwszy rzut oka widać, że zmiany w wersji limitowanej nie ograniczono do zwykłej kosmetyki. Ciągnik charakteryzuje dedykowany czerwony kolor nadwozia, nowoczesny design maski z czterema lampami oraz zupełnie nowa kabina z tzw. niskim dachem i przeszklonym oknem dachowym dla ułatwienia pracy z ładowaczem czołowym.
 Praktycznym rozwiązaniem jest również zewnętrzna kamera tylna umieszczona w na kabinie  umożliwiająca stałą obserwację maszyny współpracującej z ciągnikiem. Wysokiej jakości obraz przekazywany jest na 7 calowy wyświetlacz Farmtrac Vision System.
Znacznie poprawiono komfort pracy ciągnikiem - wchodząc podświetlanymi schodkami do kabiny, zajmujemy wygodną pozycję na siedzeniu pneumatycznym z logo producenta a z głośników fabrycznego radia poleci nasza ulubiona muzyka, która łatwo odtworzyć dzięki praktycznemu wejściu USB.
Kabinę dodatkowo wyciszono, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy specjalistycznego dźwiękochłonnego dywanika (polskiej produkcji) i wprowadzeniu nowego rozwiązania dachu kabiny między innymi  z przeniesionym wentylatorem klimatyzacji. Zaprojektowano również od nowa system montażu kabiny do ciągnika, dzięki zastosowaniu zupełnie nowych elementów Silent Block, kabina lepiej amortyzuje oraz przenosi znacznie mniej drgań.
Z pozostałych zmian warto wymienić:
-elektrohydrauliczne sterowanie sprzęgła wałka WOM i przedniego napędu
-dodanie sterowania hydrauliką zewnętrzną na prawe nadkole
-lampy robocze w technologii LED

*Źródło: projekt Agritrac, Martin & Jacobs Sp. z o.o.

POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę