Adama_poleposition_15.03_30.04

Ursus pozyskał bliskowschodniego partnera, zakup podzespołów od irańskiej firmy

8 marca br. Ursus S.A. zawarł ze spółką MOTORSAZAN of Iran Tractor MFG Co. z siedzibą w Tabriz w Iranie, wchodzącą w skład grupy Iran Tractor Manufacturing Comp...

9 marca 2016

Nowe marki maszyn rolniczych wchodzą na polski rynek

W lutym br rozpoczęła działalność nowa firma w branży maszyn rolniczych, Spółka Master Agro z Olsztyna.

1 marca 2016

Doroczna konferencja nt. rolnictwa precyzyjnego w Kamieniu Śląskim

Już po raz kolejny odbędzie się konferencja dedykowana sympatykom rolnictwa precyzyjnego organizowana wspólnie z firmami: CLAAS i 365FarmNet.

26 lutego 2016

"Puls Biznesu": używane traktory pociągną biznes

Sprzęt, który już swoje odpracował, sprzedaje się coraz lepiej. To szansa dla dilerów i bankowców. Jedni i drudzy powinni poszerzyć ofertę - pisze "Puls Biznesu".

22 lutego 2016

Sezon na kosiarki. Uważaj na gwarancję

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Przydomowe ogrody już niedługo zaczną się zazieleniać, dlatego miłośnicy trawników przeglądają rynek w poszukiwaniu odpowied...

9 lutego 2016

Ursus chce inwestować w Algierii

Ursus rozważa możliwość zaistnienia na algierskim rynku. Na początku polska spółka zamierza otworzyć linię montażu ciągników - powiedział podczas wywiadu dla algierskiej telewizji prezes Ursusa Karol Zarajczyk.

8 lutego 2016

Nowości Metal - Fach-u oczarowały gości Polagra - Premiery

Początek roku tradycyjnie już dla branży rolniczej w Polsce rozpoczyna się od jednej z najważniejszych imprez targowych. Mowa o Polagra - Premiery, które odbyły się w dniach 21 - 24 stycznia.

1 lutego 2016

Od Porsche do Polagry. Niespodzianka na targach

Branża rolnicza jest jedną z najszybciej rozwijających. Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto pomyślałby, że maszyny mogą być zarządzane przez Internet, stan..

19 stycznia 2016

URSUS z najszybszym wzrostem sprzedaży ciągników w 2015 r.

URSUS odnotował najwyższą dynamikę rejestracji nowych ciągników na polskim rynku w 2015 r. Zgodnie z informacjami uzyskanymi z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, w tym czasie zarejestrowano niemal o połowę więcej ciągników Ursus w porównaniu z poprzednim rokiem. Cały rynek spadł natomiast dwucyfrowo.

12 stycznia 2016

RYNEK MASZYN ROLNICZYCH

Produkcja środków mechanizacji rolnictwa (liczona w sztukach) w pierwszym półroczu 2002 r. zmniejszyła się w porównaniu do analogicznego okresu 2001 r. średnio o około 2%, w tym ciągników o

27 listopada 2002
Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę