Ptak_Waw_CTR_2024
Green Gas Poland

Dobra Pożyczka na biznesowy start - ROLNIK-PRZEDSIĘBIORCA

3 grudnia 2015
Polski rynek ożywa. Dostrzegają to debiutujący przedsiębiorcy, ale także „starzy wyjadacze” biznesowi. Statystki potwierdzają: 2010r. zebrał obfite, pozytywne żniwo; przybyło 167 tys. przedsiębiorstw (przyrost o prawie 5%w relacji do roku ubiegłego). Tendencja wzrostowa ma się utrzymać. Kreatywnych Polaków wspierają urzędy i Unia Europejska, ale także niepubliczne instytucje finansowe, które to wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów instytucjonalnych.

Społeczeństwo jest bardziej zorientowane na sukces i… własną działalność:
O biznesie myślą nie tylko młode osoby zaraz po studiach, aktywizują się także ludzie po 50-tym roku życia i bezrobotni. Zamiast siedzieć z założonymi rękoma, narzekać na średnią krajową lub niskie płace na etacie szukają sposobu na wyjście z finansowego impasu. Polski pesymizm i malkontenctwo pomału przestają być przysłowiowe. Zaczynamy wierzyć we własne siły i działać. O ile banki z dystansem podchodzą do debiutantów rynkowych (ograniczona kwota na wystartowanie, wysokie oprocentowanie) o tyle firmy pozabankowe wprowadzają do portfela coraz to nowe produkty finansowe kierowane do właścicieli firm. Dzięki temu można n.p. otworzyć dodatkową działalność - generującą konkretne profity.

Powrót do gry:
Wielu przedsiębiorców, którzy w okresie spowolnienia gospodarczego zawiesiło decyzję o inwestycjach i rozwoju na „kołku” pragnie wykorzystać potencjał poprawy koniunktury - reaktywuje swoje poczynania m.in. poprzez intensyfikację działań marketingowych, zatrudnienie nowego personelu, zakup nowych technologii.

Trend intensywnego rozwoju nie powinien ominąć polskich gospodarstw rolnych – przedsiębiorczy rolnicy mogą pomyśleć o dodatkowych formach działalności, z wykorzystaniem rynkowego potencjału swojej ziemi. Jednym z pomysłów jest założenie wirtualnego sklepu z przetworami domowej roboty lub zainwestowanie w klimatyczny obiekt agroturystyczny. Tak, jak Pan Zdzisław, rolnik z woj. kujawsko-pomorskiego, który z okazji ukończenia 50 lat postanowił zmienić coś w swoim życiu i wykorzystać „żyłkę do interesów”; zdecydował się zaciągnąć pożyczkę, dobudować dodatkowe piętro w domu i wynajmować je letnikom. Teraz spełnia się życiowo, goszcząc ludzi z całej Polski - a prowadzenie gospodarstwa w większości przekazał zięciowi.

Nawiązując do tematu pozyskania środków: bank to nie jedyne rozwiązanie. Dla przykładu lider w zakresie pożyczek gotówkowych - Dobra Pożyczka Gotówkowa  rozwijający się wraz z potrzebami swoich Klientów zwiększyła pulę środków udostępnianych dla przedsiębiorców do 500 tys. złotych. Pozostałe udogodnienie pozostały bez zmian: 30-sto letni harmonogram spłaty, oprocentowanie 2,99% w skali roku*, możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania oraz honorowanie szerokiego spektrum poręczeń.
Z potencjału Dobrej Pożyczki Gotówkowej, korzystają osoby zadłużone, osoby ze złą historią w BIK lub bez zdolności kredytowych. Dobra Pożyczka może zostać spożytkowana na dowolny cel: współfinansowanie zakupu lub remontu siedziby, działania wizerunkowe, rozbudowę i modernizację parku maszynowego, szkolenia personelu, spłatę zaległych należności (pożyczki pod konsolidację) - najważniejsze, aby się rozwijać, nie dać wyprzedzić konkurencji lub - co szczególnie ważne w przypadku właścicieli gruntów rolnych wyznaczać sobie nowe cele.

Zaufany partner finansowy to gwarancja bezpieczeństwa (nowej) firmy - Dobra Pożyczka posiada 9-cio letnie doświadczenie we współpracy z polskimi i zagranicznymi podmiotami. Dodatkowym atutem jest wsparcie profesjonalnego Doradcy Finansowego, który służy pomocą w dopełnianiu wszystkich formalności. Jest on jednocześnie wykwalifikowanym ekonomistą udzielających cennych rad i konsultacji. Bazując na opiniach niezależnych ekspertów finansowych warto podjąć decyzję o założeniu własnej firmy właśnie teraz.

Zainteresowanych szczegółami dotyczącymi Dobrej Pożyczki zapraszamy na  stronę www.dobrapozyczka.com.pl lub do jednego z 36 oddziałów. Infolinia - połączenia z telefonów stacjonarnych: 801 003 160** Infolinia - połączenia z telefonów komórkowych: 608 921 608** *RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%. **Koszt połączenia wg stawki operatora. Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

POWIĄZANE

W ubiegłym roku uchwalono ponad 34 tys. stron nowego prawa. To o 8 proc. więcej ...

W polskim prawie cywilnym brak jest definicji siły wyższej. Jednak w doktrynie i...

Ministerstwo Finansów planuje sięgnąć do kieszeni palaczy. WEI (Warsaw Enterpris...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę