Adama_Spyrale_1-31.05.21

Zaproszenie na warsztaty dotyczące funkcjonowania portalu Access2Markets

6 maja 2021
Zaproszenie na warsztaty dotyczące funkcjonowania portalu Access2Markets

Access2Markets to kompleksowy portal przeznaczony dla mniejszych firm, umożliwiający szybkie uzyskanie informacji o warunkach handlowych dotyczących importu do Unii Europejskiej i eksportu na ponad 120 rynków zagranicznych.

Portal dostarcza informacji we wszystkich oficjalnych językach UE o wybranych produktach oraz umowach handlowych UE, a także poradniki czy filmy instruktażowe.

 

Komisja Europejska zaprasza na spotkanie on-line przedsiębiorców, którzy chcą wejść na nowe rynki korzystając z możliwości, jakie dają umowy i porozumienia zawarte przez Unię Europejską. 

Warsztaty prezentujące możliwości wykorzystania platformy Access2Markets odbędą się 12 maja 2021 roku. W programie szkolenia przewidziano prezentację funkcjonalności portalu, a także wirtualne ćwiczenia z użyciem nowego narzędzia do oceny reguł pochodzenia produktu - ROSA (Rules of Origin Self-Assessment). Szkolenie zostanie udostępnione uczestnikom również w formie nagrania wraz z prezentacją PowerPoint i innymi tematycznymi materiałami.

Rejestracja na warsztaty jest możliwa do 10 maja 2021 roku poprzez wypełnienie formularza. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim. O przyznaniu miejsca na szkoleniu decyduje termin rejestracji. Zachęcamy do udziału w warsztatach i do przekazania zaproszenia Państwa współpracownikom i innym potencjalnie zainteresowanym.

 

 

IJHARS


POWIĄZANE

O możliwościach wykorzystania najnowszych technologii cyfrowych w rolnictwie roz...

W dniu 14 czerwca br. przedstawiciel OT KOWR Rzeszów uczestniczył w pracach jury...

13 czerwca br. na terenie Agro-Bazaru Bielsko-Biała w Wapienicy odbył się event ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę