aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wystartował konkurs "Pignnovation Award"

10 maja 2024
Wystartował konkurs "Pignnovation Award"

MSD Animal Health zaprasza do konkursu “Pignnovation Award”

 Udział mogą wziąć uczelnie, grupy badawcze, startupy, które pomagają zmieniać sektor trzody chlewnej.

 

MSD Animal Health, część firmy Merck & Co., Inc., z siedzibą w Rahway, New Jersey, USA (NYSE: MRK), ogłasza konkurs “High-Quality Pork Pignnovation Award”. Celem inicjatywy jest wsparcie branży poprzez popularyzację najnowszych osiągnięć z zakresu hodowli trzody chlewnej. Nagrody otrzyma trzech laureatów z grona uczelni, grup badawczych, startupów za projekty łączące innowacyjność i rozwiązania technologiczne na rzecz trzody chlewnej. Do konkursu można zgłaszać innowacje z różnorodnych obszarów – reprodukcji, wzrostu, zdrowia, dobrostanu, zrównoważenia i innych.

– MSD Animal Health ogłasza konkurs “High-Quality Pork Pignnovation Award”, popularyzujący innowacje na rzecz trzody chlewnej. Inicjatywa wpisuje się w nasze działania na rzecz zdrowia zwierząt na całym świecie – mówi Tiago Arantes, associate vice president, Livestock Global Marketing, MSD Animal Health.

Pula nagród wynosi 150 000 USD (ok. 600 000 PLN). Kwota zostanie rozdzielona między trzech laureatów: zdobywcę miejsca pierwszego (75 000 USD), drugiego (50 000 USD) oraz trzeciego (25 000 USD). Zwycięzców poznamy we wrześniu br.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne pod adresem: http://www.pignnovationaward.com/. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca br.

 Kryteria konkursowe

Do programu można zgłaszać rozwiązania i pomysły, wprowadzające innowacyjne zmiany do sektora trzody chlewnej z wykorzystaniem technologii. Zgłoszenia będą oceniane pod kątem jakości projektu i jasności jego przedstawienia, realistyczności celów, znaczenia i wpływu na społeczeństwo lub dobrostan, oryginalności. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie oceny uwzględniającej również porównanie z konkurencyjnymi zgłoszeniami. Wyboru dokona kapituła złożona ze specjalistów MSD Animal Health oraz ekspertów zewnętrznych.     

 

            Zgłoszenie do konkursu obejmuje m.in. trzystopniowy biznesplan – z krótkim opisem sytuacji, jasno zdefiniowanym problemem i analizą rynku. Aplikacja powinna zawierać metody badań, oczekiwane wyniki i budżet. Zgłoszenie musi dotyczyć projektu nadającego się do wdrożenia i łączącego innowacyjność z technologią.

 

 

O MSD Animal Health

W firmie MSD, znanej w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie pod nazwą Merck & Co., Inc., z siedzibą w Rahway, New Jersey, USA, jednoczymy działania wokół naszego celu: wykorzystujemy najnowsze odkrycia nauki, aby na całym świecie ratować życie i poprawiać jego jakość. Od ponad wieku znajdujemy się w czołówce w dziedzinie badań, czego efektem są leki, szczepionki i innowacyjne rozwiązania dla zdrowia odpowiadające na globalne wyzwania. MSD Animal Health, dział firmy Merck & Co., Inc., z siedzibą w Rahway, New Jersey, USA, jest jednostką firmy MSD skupioną na zdrowiu zwierząt. Realizując misję The Science of Healthier Animals® (tł. Nauka na rzecz zdrowszych zwierząt), MSD Animal Health oferuje lekarzom weterynarii, rolnikom, producentom, właścicielom zwierząt oraz instytucjom rządowym jedną z najszerszych gam leków weterynaryjnych, szczepionek, rozwiązań i usług w zakresie zarządzania zdrowiem. To również szeroki pakiet technologii obejmujący produkty do identyfikacji, trackingu oraz monitoringu. Celem MSD Animal Health jest zapewnienie zdrowia, poprawa wyników i dobrostanu zwierząt, a także wspieranie osób, które się nimi opiekują. Firma intensywnie inwestuje w obszarze badań i rozwoju oraz w globalny, nowoczesny łańcuch dostaw. MSD Animal Health obecna jest w ponad 50 krajach, a jej produkty – na 150 rynkach. Dodatkowe informacje: www.msd–animal–health.com, LinkedIn oraz X (wcześniej Twitter).  

 ***

Oświadczenie dotyczące przyszłości firmy Merck & Co., Inc., Rahway, N.J., USA

            Niniejsza informacja prasowa firmy Merck & Co., Inc., Rahway, NJ, USA („spółka”) zawiera „oświadczenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu postanowień „bezpiecznej przystani” amerykańskiej ustawy The U.S. Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r. Oświadczenia opierają się na aktualnych przekonaniach i oczekiwaniach kierownictwa firmy i są obarczone znaczącym ryzykiem i niepewnością. Jeśli założenia okażą się niedokładne lub zmaterializują się nieprzewidziane zagrożenia czy niepewność, rzeczywiste wyniki mogą się znacznie różnić od tych przedstawionych w oświadczeniach dotyczących przyszłości.

Zagrożenia i niepewność obejmują między innymi ogólne warunki branżowe i konkurencję, ogólne czynniki ekonomiczne, w tym wahania stóp procentowych i kursów walutowych, wpływ regulacji przemysłu farmaceutycznego i ustawodawstwa dotyczącego opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych i na świecie, globalne trendy w zakresie ograniczania kosztów opieki zdrowotnej, postęp technologiczny, nowe produkty i patenty uzyskane przez konkurentów, wyzwania związane z opracowywaniem nowych produktów, w tym uzyskiwanie zgody organów regulacyjnych, zdolność firmy do dokładnego przewidywania przyszłych warunków rynkowych, trudności lub opóźnienia produkcyjne, niestabilność finansowa międzynarodowych gospodarek i ryzyko związane z suwerennością, uzależnienie od skuteczności patentów i innych zabezpieczeń firmy dla innowacyjnych produktów oraz narażenie na spory sądowe, w tym spory patentowe i/lub działania regulacyjne.

 Firma nie zobowiązuje się do publicznego aktualizowania jakichkolwiek oświadczeń dotyczących przyszłości, czy to w wyniku nabycia nowych informacji, przyszłych zdarzeń, czy w inny sposób. Dodatkowe czynniki, które mogą spowodować, że wyniki będą się znacznie różnić od tych opisanych w oświadczeniach dotyczących przyszłości, można znaleźć w rocznym raporcie firmy na formularzu 10–K za rok zakończony 31 grudnia 2023 r. oraz w innych dokumentach firmy w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) dostępnych na stronie internetowej SEC (www.sec.gov).

oprace-mk,ppr.pl


POWIĄZANE

4 czerwca o godzinie 12:00 w Brukseli odbędzie się protest europejskich rolników...

Jak informuje KOWR,  Celem programu jest nawiązanie współpracy między amerykańsk...

[DANE Z CEIDG] Zakładanie firm na lekkim minusie. Za to wznawianie działalności ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę