aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wielofunkcyjność i wygoda w ogrodzie nie tylko latem. Traktor koszący AL-KO

13 lipca 2021
Wielofunkcyjność i wygoda w ogrodzie nie tylko latem. Traktor koszący AL-KO

Traktor ogrodowy to wyjątkowa maszyna, idealna do prac w ogrodzie, nie tylko latem. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych akcesoriów będzie pomocna w pracach pielęgnacyjnych o każdej porze roku. Cechuje ją uniwersalność i wielofunkcyjność zastosowań. Traktory ogrodowe AL-KO stworzone są do zadań specjalnych. Z powodzeniem zastąpią tradycyjną kosiarkę, pług, a nawet siewnik.

 

 

Traktory koszące AL-KO to nowoczesne, wygodne w użyciu maszyny, które po dołączeniu odpowiednich akcesoriów mogą spełniać różnorodne funkcje przez cztery pory roku. Poszukując uniwersalnego rozwiązania do ogrodu, warto zwrócić uwagę na traktor ogrodowy T 15-93.7 HD-A Comfort. To sprzęt, dzięki któremu koszenie będzie proste i przyjemne. Kompaktowa szerokość koszenia wynosząca 93 cm sprawia, że traktor sprawdzi się w każdym ogrodzie. Ponadto jest prosty w obsłudze, przez co będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego, również początkującego użytkownika.

 

- Właśnie rozpoczyna się sezon letni, w którym utrzymanie idealnego trawnika jest prawdziwym wyzwaniem dla użytkowników. Z traktorem ogrodowym AL-KO T 15-93.7 HD-A Comfort obowiązek koszenia stanie się przyjemną przejażdżką, która nie zajmie wiele czasu. Maszyna sprawdzi się nie tylko w ciepłe, letnie miesiące, ale także w innych porach roku – powiedział Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy AL-KO Gardentech.

 

 

Do traktora T 15-93.7 HD-A Comfort można dołączyć dodatkowe akcesoria, dzięki którym traktor staje się wielofunkcyjną maszyną. Najpopularniejszymi akcesoriami są:

 

  • Pług śnieżny – dzięki niemu traktor można wykorzystać również zimą. Po zamontowaniu pługu, możliwe jest szybkie i wygodne odśnieżanie

  • Siewnik – dla prostego i kontrolowanego rozsiewu

  • Wkładka mulczująca - rozdrobni skoszoną trawę i pokryje nią trawnik, tworząc naturalny nawóz

  • Przyczepka – solidna przyczepa z wywrotką

  • Walec – o szerokości roboczej 98 cm, którym ubijesz i wyrównasz podłoże pod trawę

  • Łańcuchy na koła – dla zapewnienia jeszcze lepszej przyczepności

 

Produkt AL-KO cechują liczne rozwiązania, wpływające na funkcjonalność maszyny. Zastosowanie niezwykle mocnej ramy gwarantuje użytkownikowi wieloletnie jej wykorzystanie. Traktor T 15-93.7 HD-A Comfort jest wyposażony w duże koła o średnicy 18 cali, które zapewniają wygodę jazdy i zapobiegają ugniataniu trawy. Maszyna jest napędzana silnikiem AL-KO Pro o mocy 7,7 kW, który zmniejsza poziom wibracji. Wysokość koszenia można regulować za pomocą dźwigni centralnej regulacji koszenia, a agregat tnący wyposażony jest w dwa ostrza do precyzyjnego koszenia traw.

 

AL-KO wyposaża traktory w dodatkowe funkcje poprawiające komfort pracy użytkownika. O napełnieniu kosza na trawę podczas koszenia poinformuje sygnał dźwiękowy, a pełen kosz można w prosty sposób opróżnić za pomocą teleskopowej dźwigni. Urządzenia wyposażone są także w opatentowany system ochrony przekładni, który blokuje pedał przyspieszenia podczas hamowania. Zastosowanie takiego rozwiązania chroni i wydłuża żywotnoś

skrzyni biegów.

 

Dostępność traktorów AL-KO o różnych parametrach sprawia, że urządzenie można dobrać, kierując się powierzchnią i skomplikowaniem powierzchni ogrodu. Dobierając traktor, należy zwrócić uwagę na cechy maszyny, takie jak: szerokość koszenia, wielkość kosza na trawę, moc silnika oraz pojemność zbiornika na paliwo. Mają one bezpośredni wpływ na wydajność oraz czas koszenia.

 

Biuro Prasowe AL-KO


POWIĄZANE

Jak było do przewidzenia, tuż po wyborach samorządowych, burmistrzowie, wójtowie...

Decyzja o wyborze odpowiedniej karmy jest kluczowa dla zdrowia psa i jego samopo...

W dzisiejszych czasach rolnictwo to nie tylko ciężka praca, ale także biznes, kt...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę