biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Uzgodnienie z władzami Zjednoczonych Emiratów Arabskich wzoru świadectwa zdrowia dla premiksów i mieszanek paszowych uzupełniających

30 sierpnia 2021
Uzgodnienie z władzami Zjednoczonych Emiratów Arabskich wzoru świadectwa zdrowia dla premiksów i mieszanek paszowych uzupełniających

W wyniku starań Głównego Lekarza Weterynarii i polskiej placówki dyplomatycznej w Abu Zabi, w dniu 25 sierpnia br. uzgodniono bilateralnie wzór świadectwa zdrowia dla premiksów i mieszanek paszowych uzupełniających wywożonych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Świadectwo zdrowia jest dostępne na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Weterynarii w zakładce handel/import/eksport - pasze i uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego oraz produkty pochodne.

 

GIW / GLW


POWIĄZANE

fot, e-mk, ppr.pl Symboliczny marsz europejskiego rolnictwa w sprawie przyszłośc...

Mleko to jeden z najważniejszych składników diety dzieci i młodzieży. Bogate w w...

Pięć największych francuskich sieci handlowych zaapelowało do rządu Françoisa Ba...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę