aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Uwaga! Co tydzień do wygrania wakacyjne vouchery

18 września 2023
Uwaga! Co tydzień do wygrania wakacyjne vouchery


Mazurska Manufaktura startuje z konkursem “w towarzystwie” Juranda. 

 

“Tydzień w towarzystwie Juranda” to akcja konkursowa, która potrwa od września do listopada. Na miłośników piwa oraz wyjazdów w doborowym towarzystwie czeka m.in. 10 voucherów na tygodniowy pobyt nad morzem dla 6 osób. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić jedną z limitowanych butelek piwa Jurand Premium ze specjalną etykietą i w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Jurand to legendarna marka piwa z Warmii i Mazur, która została kilka lat temu reaktywowana na bazie historycznych receptur przez Mazurską Manufakturę S.A. - producenta rzemieślniczych alkoholi mocnych oraz regionalnego piwa. Równocześnie firma konsekwentnie działa na rzecz wskrzeszenia i przywrócenia dawnej, piwowarskiej świetności Browarowi Szczytno, w którym mieści się siedziba spółki. Od kilku lat trwa więc rewitalizacja tego ponad 120-letniego, zabytkowego kompleksu budynków Browaru.

 

Jurand ułatwia celebrowanie wspólnych chwil

 

Od momentu powrotu na rynek piwo Jurand, dostępne w kilku odsłonach, zdobywa coraz więcej fanów, nie tylko na Warmii i Mazurach, ale i w całej Polsce. Na osłodę końca wakacji producent Juranda przygotował dla (pełnoletnich) miłośników piwa niespodziankę w formie konkursu z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

 

- Naszej marce od początku przyświeca idea doceniania i pielęgnowania tego, co wartościowe - historii, relacji, dobrych smaków, wspomnień. Poprzez nasz konkurs chcemy zachęcić i ułatwić fanom Juranda zorganizowanie wyjazdu w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, tak by mieli oni okazję do celebrowania wśród bliskich tych niepowtarzalnych, bezcennych momentów - mówi Paulina Pac z działu marketingu Mazurskiej Manufaktury S.A.

 

Co zrobić, by mieć szansę na wygraną?

 

Konkurs ruszył oficjalnie 11 września br. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić butelkę limitowanego piwa Jurand Premium ze specjalną etykietą i zachować paragon, a następnie odpowiedzieć w kreatywny sposób na pytanie zamieszczone w poście konkursowym na fanpage'u Browar Jurand Szczytno w serwisie Facebook.

Specjalnie powołane jury konkursowe będzie co tydzień w piątek, między 22 września a 24 listopada wybierać laureata, który otrzyma voucher na tygodniowy pobyt w jednym z nadmorskich resortów sieci Holiday Inn dla siebie i swoich bliskich. Organizator konkursu zapewni także na miejscu “towarzystwo” Juranda w postaci zapasu piwa Jurand. Łącznie zostanie przyznanych 10 voucherów.

 piwa Jurand Premium

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na fanpage’u Browaru Jurand Szczytno w serwisie Facebook, a także w regulaminie konkursu dostępnym TUTAJ.

 

 ***

 

Mazurska Manufaktura to założona w 2019 r. rodzinna spółka specjalizująca się w produkcji mocnych alkoholi segmentu premium, ale też aktywnie działająca na rynku piw regionalnych i rzemieślniczych. Głośnym dokonaniem firmy jest rewitalizacja zabytkowego browaru w Szczytnie na Mazurach, do którego wkrótce powróci produkcja lokalnej marki Jurand. To jedna z wielu reaktywowanych przez Mazurską Manufakturę historycznych marek piwa, które po latach nieobecności ponownie trafią na rynek. Spółka rozwija także swoje portfolio piw rzemieślniczych, do których należy wrocławska marka Profesja. W 2023 roku Spółka zainwestowała także w kraftowy AleBrowar.oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę