europejskie forum rolników 2025

Turystyczna Łódź zaprasza

3 grudnia 2015
Już tylko 10 dni pozostało do otwarcia jubileuszowych – 20 Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, które odbędą się w dniach 21-23 lutego 2014 roku w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.
Jak zapowiadają organizatorzy – Międzynarodowe Targi Łódzkie w tym czasie Łódź stanie  się najważniejszym miejscem dla osób zainteresowanych turystyką, gdzie wystawcy z Polski przedstawiają najciekawsze zakątki naszego kraju, zachwalając atrakcje turystyczne w swoich regionach, prezentując nieznane szerszemu gronu miejsca i sposoby spędzania wolnego czasu.
W bogatym programie imprezy znajdują się między innymi spotkania z podróżnikami, prezentacje ciekawych kierunków turystycznych, liczne konkursy i wycieczki.
Tegoroczna edycja NA STYKU KULTUR będzie  więc znakomitą okazją, by zaplanować sobie tegoroczne letnie wakacje czy długie weekendy, a to z racji wielu ofert wypoczynkowych w kraju i zagranicą prezentowanych podczas tej największej w łódzkim imprezy targowej poświęconej turystyce.



POWIĄZANE

Drugi dzień Europejskiego Forum Rolniczego upłynął pod znakiem intensywnych dysk...

Pierwsza edycja konkursu Targów TSW rozstrzygnięta  W ramach 15. edycji Targów S...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę