A_BIO_AGRO_950

Spotkanie z KGW w Gminie Mielnik na Podlasiu

16 lipca 2020
Spotkanie z KGW w Gminie Mielnik na Podlasiu

11. lipca br. w świetlicy w Oksiutyczach odbyło się spotkanie z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Mielnik, w którym uczestniczyło kilkadziesiąt osób.

Na zaproszenie organizatorów Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Białymstoku przygotował stoisko informacyjne. Kierownik Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych przedstawił prezentację dotyczącą najważniejszych mechanizmów realizowanych przez KOWR. Następnie przeprowadzono quiz podsumowujący poruszane zagadnienia, a uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez KOWR.

Podczas wydarzenia lekarze specjaliści z dziedziny ginekologii i onkologii przeprowadzili zajęcia edukacyjne z zakresu profilaktyki zdrowotnej, a konsultantka firmy kosmetycznej przeszkoliła uczestniczki w zakresie pielęgnacji twarzy i dłoni.

Na spotkaniu nie zabrakło regionalnych specjałów przygotowanych przez KGW, między innymi lokalnego „Korowaja weselnego”. Na zakończenie szkoleń odbyło się wspólne gotowanie z mistrzem kuchni.

 

KOWR


POWIĄZANE

Rosnące zainteresowanie konsumentów produktami bio oraz potrzeba zrównoważonego ...

Polscy sadownicy i konsumenci pod presją kolejnych podwyżek. Apel KUPS do posłów...

Współczesny rynek suplementów diety rozwija się w błyskawicznym tempie. Konsumen...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę