biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Serki Sertop na podium!

14 lutego 2020
Serki  Sertop na podium!

Serki topione w plastrach (Cheddar, Złoty Ementaler, Gouda) zostały uhonorowane brązowym medalem w badaniu Najlepszy Produkt 2020 – Wybór Konsumentów® w kategorii serków kanapkowych.

W badaniu wzięły udział osoby decydujące lub współdecydujące o zakupach w danym gospodarstwie domowym i używające w swojej kuchni produktów objętych badaniem.

– Cieszymy się, że nasi konsumenci są wierni naszej marce od ponad 50-lat ich istnienia na rynku, regularnie kupują nasze produkty i w dalszym ciągu doceniają ich najwyższą jakość – mówi Aneta Będkowska, Marketing Manager w Sertop Sp. z o.o.

– Zadowolenie konsumentów było  i  jest dla nas wartością priorytetową. A  z tego powodu nagroda ta jest dla nas szczególnie cenna.

 

Biuro prasowe Sertop


POWIĄZANE

Myślisz, że domek narzędziowy sprawdza się tylko do przechowywania różnych przed...

Wczoraj, 6 sierpnia 2025 roku, w murach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej miała mi...

Instytut Spraw Obywatelskich włączył się w konsultacje dwóch projektów ustaw,któ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę