aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Salad Story i Foodsi wspólnie uratowali blisko 20 tysięcy paczek-niespodzianek!

21 września 2023
Salad Story i Foodsi wspólnie uratowali blisko 20 tysięcy paczek-niespodzianek!

To już druga rocznica współpracy znanej sieci restauracji Salad Story i Foodsi, polskiej aplikacji do ratowania jedzenia! Przez ten czas do inicjatywy dołączyło prawie 50 punktów w całym kraju, w których użytkownicy apki mogą odbierać paczki aż o połowę taniej.

Sieć restauracji Salad Story, chcąc zapobiec marnowaniu żywności, która nie sprzedała się danego dnia, we wrześniu dwa lata temu zdecydowała się skorzystać z rozwiązania, jakie daje aplikacja Foodsi.

Razem z Foodsi walczymy o to, aby marnowało się mniej. Dzięki naszej współpracy zmniejszyliśmy ilość strat w restauracji, a posiłki dostają drugą szansę. Paczki po wystawieniu znikają w mgnieniu oka. Dzięki Foodsi trafiliśmy do szerszego grona gości, którzy mogą spróbować Salad Story w paczkach-niespodziankach - mówi Mateusz Labryszewski, Marketing Manager Salad Story.

 

SALAD

 

Ceny paczek są bardzo atrakcyjne. Można je upolować aż o 50% taniej niż w regularnej sprzedaży. Najtańszą paczkę użytkownicy mogą zarezerwować już za 10 zł. A co znajdą w środku? Paczki wypełnione są sałatkami, wrapami, zupami, a także koktajlami, a wszystkie produkty są przygotowane tego samego dnia.

 Dzięki współpracy udało nam się uratować prawie 20 tysięcy paczek wypełnionych po brzegi pysznym jedzeniem! Mega cieszy nas ta liczba, jest to ogromny krok w misji niemarnowania. Mamy nadzieję, że przed nami lata owocnej współpracy - podsumowuje Mateusz Kowalczyk, CEO i co-founder Foodsi.

Do Foodsi dołączyło już prawie 5 000 lokali, dzięki którym marnuje się mniej, a użytkownicy uratowali półtora miliona paczek z jedzeniem, kosmetykami oraz kwiatami! Aplikacja działa w całej Polsce, a liczba miejsc, z których można odebrać paczki stale się powiększa.

Czym jest Foodsi?

Foodsi to pierwsza polska aplikacja do ratowania jedzenia. Powstała, aby pomagać lokalnym biznesom w walce z marnowaniem żywności. Dzięki temu użytkownicy mogą znaleźć super paczki w mega dobrych cenach (aż do 70% taniej). To pozwala zdecydowanie zmniejszyć wydatki na zakupy.

 

oprac e-red ppr.pl


POWIĄZANE

Obecnie większość upraw kukurydzy w Polsce znajduje się w fazie kwitnienia. To d...

Lidl Polska to największy eksporter dóbr rolno-spożywczych w naszym kraju oraz s...

Wydaje się, że zasady BHP są znane wszystkim pracownikom, jednak liczba wypadków...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę