Adama_poleposition_15.03_30.04

Rusza konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim

9 czerwca 2016
Rusza konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku ogłasza konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim w 2016 r. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lipca 2016 r.

Celem konkursu jest m. in.: upowszechnienie alternatywnych źródeł dochodu wśród rolników i mieszkańców wsi, promocja agroturystyki i turystyki wiejskiej województwa pomorskiego i aktywizacja gospodarstw agroturystycznych do podnoszenia jakości usług turystycznych. W konkursie mogą brać udział gospodarstwa agroturystyczne w czynnych gospodarstwach rolnych oraz obiekty turystyki wiejskiej z województwa pomorskiego. Nagrody sfinansowane zostaną ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Informacji na temat konkursu udziela Barbara Ditrich, Dział Przedsiębiorczości Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki, tel. 58 326 39 14, e-mail: b.ditrich@podr.pl

Wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1) należy odesłać do 20 lipca na adres:
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku ul. Trakt św. Wojciecha 293, 80-001 Gdańsk (z dopiskiem DP WGDiA „Konkurs agroturystyczny 2016”) lub faxem: 58 309 09 45 lub mailem: b.ditrich@podr.pl 

Konkurs realizowany jest w ramach operacji pn. „Konferencja agroturystyczna połączona z konkursem na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim” ujętej w Planie operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 dla województwa pomorskiego.

PODR w Gdańsku


POWIĄZANE

15 kwietnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmo...

W związku z wnioskiem zgłoszonym na VII Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych...

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosiła XX edycję Programu Stypendiów Po...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę