A_TSW_2026_950

Różne odmiany marchwi w chipsach Cykorii

20 marca 2019
Różne odmiany marchwi w chipsach Cykorii

Powrót do różnokolorowych warzyw to bieżący trend, który coraz częściej gości w polskiej kuchni. Wykorzystała to Cykoria S.A. wprowadzając do swojej oferty owocowo-warzywne chipsy z fioletowej, żółtej i pomarańczowej marchewki.

– Surowce na bazie których tworzymy te naturalne i kolorowe mieszanki pochodzą wyłącznie od polskich producentów z Kujaw i na bieżąco są suszone w naszym zakładzie produkcyjnym.

W efekcie powstaje produkt wolny od konserwantów, wzmacniaczy smaku, soli i innych dodatków, stanowiący doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. I co najważniejsze, pozwala dać drugie życie różnym kolorowym gatunkom marchwi.

 

Biuro prasowe Cykoria S.A.


POWIĄZANE

18.12.2025 r., w godzinach porannych w Brukseli, odbyło się spotkanie przed szcz...

Europa musi teraz odpowiedzieć Bruksela była dziś świadkiem wydarzenia bez prece...

Polski biznes jest pełen obaw o przyszłość i nie są to bynajmniej irracjonalne l...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę