biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Rosja wprowadza kolejne obostrzenia w imporcie owoców i warzyw

16 grudnia 2016
Rosja  wprowadza  kolejne obostrzenia w  imporcie owoców i warzyw

W dniu 28 listopada bieżącego roku Rosja poinformowała o wprowadzeniu embarga na importowane owoce i warzywa z kolejnej grupy państw. Tym razem zakaz będzie dotyczył wwozu z Gwinei, Afganistanu oraz San Marino.

Zakaz obejmuje reeksport za pomocą państw trzecich, ponieważ w ostatnim czasie znacznie zwiększyły się dostawy owoców i warzyw z tych trzech powyżej wspomnianych państw poprzez terytorium Białorusi.

Jak informują rosyjskie władze, przy bezpośrednim imporcie z Gwinei, Afganistanu i San Marino, bez państw pośrednich, produkty będą wpuszczane na teren Rosji po sprawdzeniu wymaganych certyfikatów fitosanitarnych.

FAMMU/FAPA na podst.: FRUITINFORM


POWIĄZANE

Myślisz, że domek narzędziowy sprawdza się tylko do przechowywania różnych przed...

Wczoraj, 6 sierpnia 2025 roku, w murach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej miała mi...

Instytut Spraw Obywatelskich włączył się w konsultacje dwóch projektów ustaw,któ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę