aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

PZU rusza z nową odsłoną kampanii skierowanej do ekspertów IT

8 listopada 2023
PZU rusza z nową odsłoną kampanii skierowanej do ekspertów IT

Grupa PZU rusza z kolejną odsłoną kampanii wizerunkowej ˂˂silni w IT˃˃. Największy polski ubezpieczyciel promuje wśród ekspertów z branży IT oferowane przez siebie możliwości rozwoju kariery w obszarze technologii.

Rozpoczęta w listopadzie  kampania

<<silni w IT>>

jest kontynuacją podjętych rok wcześniej działań employer brandingowych w obszarze technologii. Jej głównym celem jest promocja marki PZU jako atrakcyjnego pracodawcy wśród ekspertów z branży IT. Największa grupa finansowa w tej części Europy to dobre miejsce  rozwoju zawodowego – dostępność nowoczesnych technologii, skala prowadzonych działań, nastawienie organizacji na wdrażanie unikalnych rozwiązań i ceniona przez pracowników przyjazna atmosfera wyróżniają PZU na rynku pracy.

- Jestem pewien, że PZU to miejsce dla osób, które chcą mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość, technologię czy zespół. Cieszę się, że nasze działania w obszarze employer brandingu wpływają na wzrost świadomości marki pracodawcy  PZU w  branży IT. W tym roku wielokrotnie komunikowaliśmy najważniejsze dla mnie wyróżniki IT PZU: nowoczesny sposób działania i zaawansowanie technologiczne – naprawdę warto z nami pracować. Nasze podejście do technologii bazuje na wiedzy oraz umiejętności efektywnej i jakościowej współpracy. Wiedza i zdolności, którymi dysponujemy, to dowód na to, że jesteśmy <<silni w IT>> – mówi Tomasz Żelski, dyrektor zarządzający ds. digitalizacji w Grupie PZU.

Pion Technologii Informatycznych w PZU tworzy blisko 1000 specjalistów pracujących w obszarach rozwoju, utrzymania, architektury i projektów. To właśnie pracownicy IT PZU  widoczni są w najnowszej kampanii <<silni w IT>> - spot wizerunkowy wyświetlany jest w warszawskim metrze. Film podkreśla, że PZU oferuje pracę zarówno dla developerów, architektów, administratorów i testerów,  jak i dla project managerów, analityków IT, proxy product owner’ów czy scrum master’ów.

- Kampanie wizerunkowe i rekrutacyjne w PZU kierujemy zarówno do profesjonalistów z  wieloletnim doświadczeniem, jak i absolwentów czy studentów. W komunikacji kampanijnej skupiamy się na konkretnych aspektach wyróżniających naszą organizację – stabilności zatrudnienia czy możliwościach rozwoju, ale również dostępności nowoczesnych technologii. Komunikacja skierowana do branży IT już drugi raz będzie widoczna pod hasłem <<silni w IT>> - pierwsza kampania pod tym hasłem sprawiła, że nasza rozpoznawalność wśród ekspertów technologicznych wzrosła, co wpłynęło na decyzję o kontynuowaniu działań kampanijnych w tym roku – mówi Anna Wardecka, dyrektor zarządzający ds. HR w Grupie PZU.

<<silni w IT>>
Pracownicy Pionu Technologii Informatycznych codziennie przetwarzają petabajty danych, rozwijają i utrzymują setki aplikacji oraz dziesiątki tysięcy interakcji pomiędzy nimi. Codziennie dążą do dostarczania rozwiązań o maksymalnej wartości biznesowej. 

 Więcej informacji można znaleźć na landing page kampanii pzu.pl/silniwit

oprac, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Wołodymyr Zełenski- Prezydent Ukrainy, na platformie "X" zwrócil się do rządu po...

Prezydium NSZZ RI Solidarność dnia 9 lutego 2024 ogłosiło 30 dniowy strajk gener...

Indie zaoferowały gwarantowane wsparcie dla cen roślin strączkowych, kukurydzy i...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę