Adama_poleposition_15.03_30.04

PSL w spocie: przez politykę PiS, polska wieś może stracić 5 mld euro z UE

17 października 2018
PSL w spocie: przez politykę PiS, polska wieś może stracić 5 mld euro z UE

PiS to fałszywi obrońcy polskiej wsi; oni obiecali i oszukali polskich rolników, skazali polskich rolników na pracę aż do śmierci; przez politykę tej partii, polska wieś może stracić 5 mld euro z UE - przekonuje PSL w nowym spocie wyborczym.

Spot ludowców jest odpowiedzią na spot wyborczy PiS, zatytułowany "PSL = wyprzedaż Polski", dotyczący działań polityków PSL w trakcie koalicyjnych rządów z PO oraz licznych wypowiedzi polityków PiS, krytykujących rządy ludowców, szczególnie na wsi i atakujących tę formację.

"PiS to fałszywi obrońcy polskiej wsi, obiecali i oszukali polskich rolników. To PiS podniósł rolnikom wiek emerytalny i skazał polskich rolników na pracę aż do śmierci. Mieli dbać o polską ziemię, a wyprzedają ją na potęgę obcokrajowcom; w zeszłym roku sprzedali ponad 1000 ha obcokrajowcom, głównie Niemcom" - słyszymy w spocie PSL.

Zaznaczono w nim, że "PiS na Koła Gospodyń Wiejskich nasyłało kontrole skarbowe i karało wielotysięcznymi grzywnami" i że politycy tej partii "obiecali wyższe dopłaty unijne". "Obiecali i oszukali, wywiesili białą flagę w Brukseli, odcięli Polskę od Wschodu, odcinają od Zachodu, przez politykę PiS, polska wieś może stracić ponad 5 mld euro z unijnego budżetu" – tak PSL w nowym spocie krytykuje działania PiS wobec rolników.

"Na rekompensaty polskim rolnikom, PiS żałuje pieniędzy, ale swoim wypłaca olbrzymie nagrody i premie, obiecali i oszukali polską wieś. Zaufasz im jeszcze raz?" - tym pytaniem PSL kończy swój spot.

 

Wiktoria Nicałek (PAP)


POWIĄZANE

 Pandemia koronawirusa ma dwojakie konsekwencje dla obiektów agroturystycznych. ...

Sekretarz stanu Ryszard Bartosik uczestniczył 22. kwietnia w debacie zorganizowa...

Główny Lekarz Weterynarii informuje o stwierdzeniu ognisk wysoce zjadliwej grypy...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę