aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Ponad 100 ciężarówek wjechało do Polski z Ukrainy w ciągu doby

7 grudnia 2023
Ponad 100 ciężarówek wjechało do Polski z Ukrainy w ciągu doby

W ciągu pierwszych 24 godzin od rozpoczęcia przejazdu pustych pojazdów towarowych przez punkt kontrolny Ugrinov-Dołgobyczów na granicy Ukrainy z Polską przejechało ponad 100 pojazdów. O tym poinformowała Państwowa Służba Graniczna Ukrainy.

„5 grudnia rano na punkcie kontrolnym w Ugrinovie straż graniczna zezwoliła na wyjazd z Ukrainy 110 ciężkich pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 7,5 tony. Do przeprowadzania kontroli granicznej powołani zostali inspektorzy, którzy sprawdzają dokumenty i kontrolują pojazdy. Dla pojazdów ciężarowych wyznaczony został oddzielny pas” – czytamy w komunikacie.

Należy także zauważyć, że podczas spotkania przedstawicieli służb granicznych i celnych Ukrainy i Polski w dniu 4 grudnia strony stwierdziły, że są gotowe zapewnić prawidłowe funkcjonowanie punktu kontrolnego i rytm realizacji kontroli granicznej i celnej pojazdów na punkcie kontroli samochodowej Ugrinov-Dołgobyczów.

„Przypominamy, że przejazd pustych pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 tony (z wyjątkiem pustych, nieoczyszczonych cystern) z Ukrainy do Polski rozpoczął się 4 grudnia 2023 r. o godzinie 01:00. wjazd ciężarówek na punkt kontrolny będzie odbywał się według kolejności zgłoszeń.” , – dodał Państwowej Służby Podatkowej.

oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

W meich społecznociowych pojawiła się bardzi ciekawa, choć powszechnie znana ana...

Myjka Karcher K5 to zaawansowane urządzenie, które stanowi klucz do efektywnego ...

Program azotanowy od ubiegłego roku pozwala dość elastycznie stosować nawozy azo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę