Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Pompki, przysiady i zbiórka dla Franka

8 lipca 2020
Pompki, przysiady i zbiórka dla Franka

Pracownicy OT KOWR w Szczecinie dołączyli do akcji #GaszynChallenge, aby w ten sposób pomóc małemu Frankowi cierpiącemu na rdzeniowy zanik mięśni.

Franek jest niespełna rocznym chłopczykiem i cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jedynym dla niego ratunkiem jest niezwykle kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Na ten właśnie cel zbierane są pieniądze. Chłopczyk jest podopiecznym Fundacji Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/franekwojownik.

 

W akcję dla Franka Kępy włączyli się z wielką ochotą pracownicy OT KOWR w Szczecinie oraz Sekcji Zamiejscowych, którzy do pomocy zostali zaproszeni między innymi przez Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Rzucone wyzwanie wszyscy potraktowali bardzo poważnie. Niektórzy wykonywali pompki, a inni przysiady, ubrani w jednolite stroje i kapelusze na tle pięknej scenerii szczecińskich Wałów Chrobrego. Wielkim sukcesem zakończyła się również prowadzona wśród pracowników kwesta na rzecz Franka. -  Wszyscy wierzymy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą, dlatego zawsze chętnie pomagamy potrzebującym – przyznali zgodnie pracownicy OT KOWR w Szczecinie.

 

KOWR


POWIĄZANE

Miód spadziowy z Beskidu Wyspowego to już 44. polski produkt, który został wpisa...

Obecnie coraz częściej spotykamy się z oznaczeniami „bez GMO” lub „wolne od GMO”...

Temat grypy ptaków  na chwilę odszedł na boczny tor bowiem świat drobiarski skup...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę