Adama_15.08-30.09.2021

„Polska smakuje” na Jarmarku Jakubowym

28 lipca 2021
„Polska smakuje” na Jarmarku Jakubowym

W dniach od 22 do 25 lipca br. odbywała się XII edycja Jarmarku Jakubowego w Szczecinie. Już po raz kolejny bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyło się stoisko pod marką „Polska smakuje” przygotowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Jarmark Jakubowy to przede wszystkim promocja produktów regionalnych i polskiego rolnictwa dlatego jedną z najważniejszych atrakcji był kiermasz żywności tradycyjnej, oferujący możliwość poznania nowych trendów kulinarnych oraz typowo lokalnych przysmaków. I tym razem stoisko promocyjne Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie pod marką „Polska smakuje” cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności oraz produktów ekologicznych. Certyfikowani wystawcy i producenci oferowali pod namiotami KOWR swoje najlepsze sery, pasztety, paprykarze, miody, a także świeże pieczywo. Nie zabrakło również atrakcyjnych pokazów i warsztatów z tłoczenia oleju połączonych z prelekcjami na temat zdrowego odżywiana i dokonywania świadomych zakupów.  

W trakcie Jarmarku Jakubowego KOWR OT w Szczecinie prowadził jednocześnie kampanię informacyjną, która promowała marki PRODUKT POLSKI, Produkt ekologiczny i Polska smakuje.   

W czterodniowym jarmarku przy katedrze św. Jakuba uczestniczyło ponad 250 wystawców z Polski i zagranicy. Imprezie towarzyszyły też liczne koncerty, przedstawienia, warsztaty i pokazy rękodzielnicze.

 

KOWR


POWIĄZANE

OPZZRiOR wspólnie z posłem Jarosławem Sachajko (KUKIZ) występują w parlamencie z...

Na świecie trwa coraz większe zainteresowanie mięsem hodowanym w laboratorach. A...

Jak podaje rosyjskie stowarzyszenie mleczarskie Sojuzmoloko za swoim centrum ana...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę