aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Pan Grzegorz Jedamski nie ustaje w swoich wysiłkach

30 stycznia 2023
Pan Grzegorz Jedamski nie ustaje w swoich wysiłkach

Dla ułatwienia osobom zainteresowanym pogłębieniem wiedzy w zakresie rzetelności postępowania w procesie legislacyjnym oraz ciążących na ustawodawcy obowiązkach wynikających z Konstytucji zamieszczam link do opracowania Trybunału Konstytucyjnego wymienionego w przesłanym do Senatu piśmie- pisze do nas Pan Grzegorz Jedamski, który jest zniesmaczony procedowaniem ustawy o emeryturach rolniczych które są dla tej grupy krzywdzące, do której to zapisów jest wiele zastrzeżeń, a jednym z najważnieszych zarzutów jest to, że narusza ona zapisy konstytucyjne i tym samym jest sprzeczna z ustawą zasadniczą.

link do opracowania Trybunału Konstytucyjnego znajduje się TUTAJ 

Ponadto, w treści nadesłanej do redakcji ppr.pl korespondencji czytamy- "w niniejszym e-mail przesyłam skan pisma skierowanego do Senatu wszystkim adresatom pisma wymienionym w przekazanym do wiadomości tj. Pana Prof. Tomasza Grodzkiego Marszałka Senatu, Wszystkich Senatorów i Klubów Parlamentarnych Sejmu oraz wszystkich Posłów Klubu Parlamentarnego PiS by mogli zrozumieć swój błąd powodując odrzucenie poprawki Koalicji Polskiej i Lewicy - mam nadzieję że po lekturze załączonego pisma Posłowie PIS poprawki wniesionej do niniejszej ustawy przez Senat nie odrzucą."

Poniżej prezentujemy pełną, oryginalną treść wysłanego przez Pana Grzegorza Jedamskiego pisma, stwierdzajc jednocześnie, że to godna pochwały postawa obywatelska. Żywimy na dzieję, że coraz więcej osób będzie składało petycje w tej sprawie, bo każdy obywtel ma do tego pełne prawo do wykorzystytywania wszystkich instrumentów które gwarantuje mu konstytucja w każdym demokratycznym kraju.

Czytaj także:

Wątpliwa Ustawa o ubezpieczeniu społecznym rolników

Tylko!!! dwóch obywateli i ZZR "Korona" wyrazili swoją opinię

 

INF. WŁASNA PPR.PL


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę