Adama_poleposition_15.03_30.04

Opolski KOWR na rzecz chorych dzieci

1 lipca 2020
Opolski KOWR na rzecz chorych dzieci

25 czerwca br. Opolski Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dołączył do akcji #Gaszyn Challenge. - Nie mieliśmy wątpliwości, by podjąć rękawicę rzuconą nam przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z Opola. Cel akcji jest szczytny, gdyż zbieramy środki na leczenie chorych dzieci. Dlatego cieszy mnie, że działanie zostało zrealizowane i możemy przekazać zebrane pieniądze na rzecz małej Hani – podopiecznej Fundacji siepomaga.pl – podkreślił Krzysztof Polak – Dyrektor OT KOWR w Opolu.

Pierwotnie akcja zapoczątkowana była, by pomóc małemu Wojtusiowi, na którego leczenie potrzebne było dziewięć milionów złotych. Cała zbiórka pozwoliła zebrać ponad dziesięć milionów a Gaszyn Challenge wciąż trwa i pieniądze zbierane są na rzecz innych dzieci. Zasady wyzwania są bardzo proste: Panie wykonują dziesięć przysiadów a Panowie dziesięć pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum pięć złotych. Zasady można łamać, ale tylko w górę: czyli więcej pompek i więcej złotówek!

Pracownicy OT KOWR w Opolu solidarnie włączyli się do akcji i nominowali kolejne instytucje do podjęcia wyzwania. Nominowanymi zostali: Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, Oddział Regionalny KRUS w Opolu oraz Okręgowa Inspekcja Pracy w Opolu. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyzwaniu!

 

KOWR


POWIĄZANE

Komisja Europejska prowadzi konsultacje społeczne (Feedback mechanism) projektu ...

Zgodnie z ostatnią decyzją władz Bośni i Hercegowiny z dnia 9 kwietnia 2021 r. w...

Co łączy Artura Żmijewskiego, Łukasza Nowickiego i Magdalenę Różczkę z Orlando B...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę