BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Ogólnopolska loteria słodyczy na wagę marki Wawel!

3 października 2022
Ogólnopolska loteria słodyczy na wagę marki Wawel!

Wawel zaprasza do ogólnopolskiej loterii słodyczy dostępnych na wagę. Do wygrania są nagrody dzienne i tygodniowe, a w wielkim finale aż 25 000 zł! Loteria potrwa do 31 października.

RozWAŻ wybór ulubionych smaków i graj o nagrody

W ogólnopolskiej loterii słodyczy Wawel można wziąć udział codziennie, kupując minimum 200 g dowolnych słodyczy Wawel na wagę. Każdego dnia do wygrania jest 10 zestawów słodkości , a raz w tygodniu 3 000 zł. Nagroda główna to aż 25 000 zł! Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy zachować, a następnie zarejestrować numer dowodu zakupu na stronie www.loteriawawel.pl.

Miksuj jak chcesz i ile chceszMichałki z Wawelu Klasyczne, a może Michałki z Wawelu Kokosowe? Nie musisz wybierać, możesz mieszać do woli. Zaskocz znajomych lub rodzinę swoją pomysłowością! Malaga, Tiki-Taki oraz Kasztanki świetnie sprawdzą się jako słodki mix prezentowy. A może Mieszanka Krakowska, Kukułka albo Raczki? Komponuj według własnego uznania mixy na każdą okazję – imieniny, odwiedziny czy dla fantazji! Sprawdź i już dziś przekonaj się, ile frajdy czeka Cię przy układaniu Twoich własnych, oryginalnych mixów słodkości na wagę od marki Wawel.

Dobry skład słodyczy na wagę marki Wawel

Wszystkie produkty marki Wawel, dostępne w sprzedaży na wagę, objęte są projektem „Dobre Składniki”. Oznacza to, że w ich składzie nie ma sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących. Wszystko po to, by cieszyć się pełnią smaku i najwyższą jakością.

Poczuj swobodę wyboru podczas słodkich zakupów. Skomponuj dowolny mix min. 200 g ulubionych słodyczy marki Wawel i weź udział w loterii! Wygrywaj nagrody i walcz o nagrodę główną – 25 000 zł.


POWIĄZANE

Już 17 i 18 stycznia 2024 roku w Kielcach odbędzie się 14. edycja Targów TSW, na...

Kończąc studia rolnicze, możesz dostać pracę w wielu zawodach. Dzięki dyplomowi ...

Nasz czytelnik, Pan Grzegorz Jedamski, rolnik/emeryt, już w poprzedniej IX kaden...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę