aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Największe w Polsce targi 4x4 – Polacy nadal lubią duże samochody

10 listopada 2016
Największe w Polsce targi 4x4 – Polacy nadal lubią duże samochody
Newseria Lifestyle

W miniony weekend odbyły się największe w Polsce targi pojazdów terenowych i uterenowionych. Miłośnicy tego typu samochodów mogli nie tylko zapoznać się z ofertą rynkową, ale również z szeroką gamą akcesoriów.

Rynek samochodów z napędem na cztery koła nadal się rozwija, a wystawcy jednogłośnie komentują, że Polacy wciąż lubią jeździć dużymi samochodami. Na hali wystawienniczej OffRoad Show Poland 2016 odwiedzający mieli okazję porozmawiać ze specjalistami, a organizator przygotował liczne atrakcje – w tym „Strefę Podróżników” zorganizowaną przez Land Cruiser Adventure Club.

– Land Cruiser Adventure Club to grupa ludzi, których łączy wspólne hobby, czyli podróżowanie samochodami terenowymi. W naszym przypadku jest to głównie Toyota Land Cruiser oraz Toyota Hilux – mówi Michał Horodeński z Land Cruiser Adventure Club. – Tego typu miejsce to doskonała okazja, aby spotkać się z innymi klubowiczami oraz miłośnikami wypraw 4x4 i rozpocząć planowanie nowego sezonu, co w naszym przypadku oznacza między innymi organizację najważniejszej imprezy roku, czyli Toyota Offroad Festival.

Targi co roku przyciągają wielu miłośników podróży i fanów samochodów terenowych i uterenowionych.

– Widać wyraźnie, że ta branża bardzo dynamicznie się rozwija, a do tego dochodzi cały sektor rynku akcesoriów i części, czyli firmy przygotowujące samochody do wypraw i oferujące podzespoły pozwalające w dowolny sposób modyfikować pojazdy – dodaje Mirosław Bugajski, organizator OffRoad Show Poland 2016.

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę