Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Nagraj własny spot wspierający polskich rolników i przedsiębiorców

8 lipca 2020
Nagraj własny spot wspierający polskich rolników i przedsiębiorców

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Bydgoszczy zaprasza mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie polegającym na nagraniu krótkiego spotu zachęcającego do zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Dzięki tym działaniom wspieramy polskich rolników i przedsiębiorców.

Konkurs będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. Do udziału w nim zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, a także organizacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, jak choćby Koła Gospodyń Wiejskich.

Warto włączyć się w akcję i przedstawić swoje argumenty, zachęcając tym samym do patriotyzmu konsumenckiego i zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Każdy może stać się ambasadorem kampanii „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”. Wystarczy tylko nagrać krótki spot, zamieścić na swoim profilu, oznaczyć #KupujŚwiadomie #ProduktPolski #KOWRBydgoszcz oraz przesłać e-mailem swoje zgłoszenie.

Najciekawsze spoty zostaną nagrodzone. Jednak najważniejsza będzie satysfakcja z uczestnictwa w inicjatywie wspierającej polskich rolników i producentów, szczególnie w tym trudnym okresie.

Ze szczegółowymi informacjami i regulaminem można zapoznać się również na: www.facebook.com/kowrbydgoszcz lub #kowrbydgoszcz.

 

 

KOWR OT Bydgoszcz


POWIĄZANE

Miód spadziowy z Beskidu Wyspowego to już 44. polski produkt, który został wpisa...

Obecnie coraz częściej spotykamy się z oznaczeniami „bez GMO” lub „wolne od GMO”...

Temat grypy ptaków  na chwilę odszedł na boczny tor bowiem świat drobiarski skup...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę