A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Mleczne spotkanie w Białymstoku!

28 marca 2023
Mleczne spotkanie w Białymstoku!

W dniu 25 marca 2023 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyło się Mleczne Spotkanie organizowane przez Polską Izbę Mleka i sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.

Na specjalnie przygotowanym stoisku PIM, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Najmłodsi mieli szansę spróbować swoich sił w mlecznej zagrodzie, gdzie można było sprawdzić się w umiejętności dojenia sztucznej krowy oraz przy stanowiskach z mlecznymi kartami pracy pełnymi łamigłówek i kolorowanek. Dodatkowo przygotowano m.in. kącik do malowania buziek oraz plecenia warkoczyków. Każdy z uczestników spotkania mógł przekonać się osobiście, że produkty mleczne posiadają wiele wartości odżywczych i są pyszne, ponieważ stoisko PIM wyposażone było w materiały informacyjne oraz mleczne przysmaki. Nie mogło zabraknąć również atrakcyjnych upominków i gadżetów.

 

MLEKO_KONKURS

 

Organizacja mlecznych spotkań stanowi  kontynuację dotychczasowych działań Polskiej Izby Mleka  mających na celu promocję spożycia mleka i jego przetworów wśród dorosłych konsumentów podejmujących decyzje zakupowe oraz wśród dzieci aby kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe już najmłodszych lat.

 

Źródło: Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

Misja ESA JUICE weszła w kolejny etap. Już możemy powiedzieć, że inżynierowie z ...

24 maja br. w sali obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się uroczysta Gala dla firm ...

Tata z dzieckiem w domu? Dwadzieścia lat temu byłoby to nie do pomyślenia, bo to...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę