Ptak_Waw_CTR_2024
Zielony Ład_podpisy

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

6 czerwca 2024
Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

Już 21 czerwca 2024 odbędą się Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej. To właśnie na nich będzie można zapoznać się z marką Dreame, która jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Czym jednak są targi? To wydarzenie branżowe, mające na celu zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych oraz praktyków związanych z sektorem elektroniki użytkowej w Polsce i całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki nim zyskasz doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczenia. To również doskonała okazja, aby lepiej poznać markę Dreame i jej najnowsze urządzenia. 

Dreame zostało partnerem strategicznym Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej, ponieważ rynek Polski jest dla Dreame bardzo ważny i traktowany jest priorytetowo w zakresie strategii rozwoju marki. Produkty Dreame oparte są na najnowszej technologii, która ma ułatwiać codzienne obowiązki. Na wydarzeniu znajdziesz Dreame na stoisku D2.02, na którym to będziesz mieć okazję przetestować najnowsze urządzenia oraz wziąć udział w atrakcyjnych konkursach. 

Co będzie można zobaczyć na stanowisku Dreame? Zaprezentowany zostanie między innymi innowacyjny robot sprzątający Dreame X40 Ultra, który wyróżnia się imponującą mocą ssania, sięgającą 12 000 Pa oraz wysuwaną szczotką boczną i obrotowymi, wysuwanymi padami mopującymi. Dzięki temu poradzi sobie niemal z każdym zabrudzeniem, o czym będziesz mógł się przekonać na strefie testów. A to nie wszystko. Dreame X40 Ultra działa niemal całkowicie automatycznie – nie musisz kontrolować jego pracy. Co więcej, dla zapewnienia higienicznego cyklu sprzątania, ma możliwości czyszczenia padów mopujących w wodzie o temperaturze 70° oraz ich suszenia gorącym powietrzem. 

To jednak nie koniec. Odwiedzający będą mieli możliwość przetestowania także najnowszej suszarki – Dreame Glory Pocket. Daje ona możliwość szybkiego wysuszenia włosów, ponieważ wykorzystuje silnik pracujący z prędkością 110 00 RPM. Wyposażona jest również w technologię jonizacji, a co za tym idzie, sprawi, że każda fryzura zawsze będzie w zadowalającej kondycji. Ponadto nie generuje uciążliwego hałasu – o czym będziesz mógł przekonać się sam, odwiedzając Dream na Międzynarodowych Targach Electronic Show w PTAK Warsaw Expo.

Na wydarzeniu będzie można również przetestować Dreame AirStyle, czyli urządzenie, które pełni aż 5 funkcji na raz. Za jego pomocą wysuszysz włosy, stworzysz loki lub fale, wygładzisz niesforne pasma lub zwiększysz objętość fryzury oraz ujarzmisz pojedyncze, wystające kosmyki. 

To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie już od 21 do 23 czerwca 2024 roku na stoisku Dreame, czyli partnera strategicznego Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej.

oprac, e-red, ppr.pl Źródło informacji: Dreame


POWIĄZANE

EIT Food, Foodvalley i Food Innovation Hub Europe uruchamiają swoją pierwszą ini...

Jeszcze nieco ponad tydzień można składać oświadczenia dotyczące tego, gdzie będ...

Sklepy robią coraz więcej promocji. Wszystko dzięki odmrożonemu VAT-owi.   Anali...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę