aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

III ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

5 września 2023
III ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

Resort rolnictwa Przypomina! Trwa III ogólnopolski, amatorski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”. Czekamy na Wasze zgłoszenia i filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi. Dlatego nie zwlekaj! Przyślij pilnie swoje zgłoszenie oraz nagraj i przekaż nam swój film. Pokaż jak zmienia się polska wieś.

Jak się zgłosić?

Formularze zgłoszenia przyjmujemy do 22 września 2023 r., a filmy do 13 października 2023 r. Szczegóły znajdziesz na stronie MRiRW oraz na stronach Partnerów konkursu (KOWR i ARiMR).

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs jest skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 30 roku życia.

Cel konkursu:

Czekamy na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi. Celem konkursu ogłoszonego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Roberta Telusa jest ukazanie wsi jako miejsca z nowymi perspektywami do życia i rozwoju zawodowego, szczególnie dla ludzi młodych. Dzięki tej inicjatywie przekonamy się, że życie na wsi ma wiele pozytywnych aspektów, a rolnik to zawód z przyszłością. Zobaczymy, że rolnik to człowiek wszechstronny, który pielęgnuje tradycję i dziedzictwo kulturowe polskiej wsi oraz adaptuje trendy w zakresie ekologii i ochrony środowiska. Przekonamy się, że rolnictwo to ważna gałąź gospodarki narodowej, w której efektywnie wykorzystuje się fundusze unijne i, która zapewnia bezpieczeństwo żywnościowe.

Młodzi mieszkańcy wsi! Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w Konkursie! Na Wasze formularze zgłoszenia czekamy do 22 września 2023 r., a na filmy do 13 października 2023 r.- zachęca Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

oprac, e-red, ppr.pl na podst źródło i grafika: MRiRW-komunikat prasowy


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę