aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

EZVIZ Green - dla rodzin, społeczności i Ziemi

6 czerwca 2023
EZVIZ Green - dla rodzin, społeczności i Ziemi

Od samego początku swojej działalności EZVIZ poświęca się ułatwianiu życia każdej rodzinie i dba o naszą planetę. Projektujemy inteligentne, trwałe i przyjazne dla środowiska produkty do domu w ramach koncepcji EZVIZ Green. Już niedługo wprowadzimy na rynek roboty sprzątające serii RC/RE, wykonane z recyklingowanego plastiku, wspierając tym samym hasło tegorocznego Światowego Dnia Środowiska: #BeatPlasticPollution (tłum.: pokonaj zanieczyszczenie plastikiem).

Choć działania proekologiczne mogą wydawać się nieznaczące, kiedy podejmuje się je indywidualnie, to dzięki 100 000 000 użytkownikom EZVIZ na całym świecie, możemy osiągnąć imponujący efekt! Dlatego wprowadzamy EZVIZ Global Forest Plan - inicjatywę, która ma na celu zazielenienie naszej planety i angażuje szerokie grono użytkowników oraz klientów w tę odpowiedzialną inicjatywę.

Podążając drogą ku byciu wiarygodną marką zielonej technologii, jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoje wsparcie, zaufanie, motywację i inspirację. Dzięki Tobie spodziewamy się przyszłości inteligentnego domu, na którą wszyscy będziemy mogli być dumni.

 ***

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.

oprac.red.ppr.pl


POWIĄZANE

W dniu 23 maja 2024 r., w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się...

W Afryce Północno-Zachodniej (kraje Maroka, Algierii, Tunezji) wg prognozy sprze...

Nieuczciwe praktyki wielkich zgranicznych sieci handlowych to nie tylko problem ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę