Adama_artemisgoltix_15.02-30.03

Bezpłatne szkolenie drobiarskie: eksperci z USA

15 lutego 2021
Bezpłatne szkolenie drobiarskie: eksperci z USA

Polskie drobiarstwo jest pogrążone w największym kryzysie od wielu lat. Głównym tego powodem są - rzecz jasna – epidemia COVID19 oraz epizoocja grypy ptaków.  Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz podjęła wiele inicjatyw, których celem była pomoc uczestnikom rynku drobiarskiego. Ciągle mamy jednak wrażenie, że drobiarska społeczność oczekuje wsparcia. Bardzo często najlepszym sposobem pomocy profesjonalnym producentom i przedsiębiorstwom jest systematyczne dostarczanie najnowszej wiedzy, aktualnych informacji.  Wierząc głęboko w skuteczność takiego podejścia chcemy Państwu zaoferować całkowicie unikalne wydarzenie.

Dzięki partnerskim kontaktom Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz z amerykańską organizacją U.S. Soybean Export Council mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe seminarium. Podczas tłumaczonych symultanicznie na język polski warsztatów wybitni amerykańscy specjaliści podzielą się z nami najnowszą wiedzą dotyczącą żywienia drobiu,  informacjami o najskuteczniejszych technikach zarządzania produkcją, zdradzą nam sposoby na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.  Nie zabraknie także aktualnych informacji o rynku drobiu i jaj w Polsce wraz z prognozami kształtowania się cen i popytu na produkty drobiarskie.

Szczegółowy program seminarium znajdą Państwo poniżej.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM (aktywny link pozwalający na zarejestrowanie swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu znajduje się TUTAJ). Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymają Państwo link aktywacyjny do spotkania na zoomie.

Zapraszamy do bezpłatnego udziału!

 

KIPDiP


POWIĄZANE

Mleczarnia Turek jest znanym i cenionym w całej Polsce producentem serów. Będąc ...

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, wystąpił 18 lutego 2021 r. do Minister Rodz...

Dietetycy zalecają obecnie, aby warzywa i owoce stanowiły co najmniej połowę, te...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę