Bazarek Prosto od Rolnika

30 listopada 2021
Bazarek Prosto od Rolnika

W dniu 27 listopada br. na parkingu przed siedzibą Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Łodzi odbyła się kolejna edycja „Bazarku prosto od Rolnika”. W wydarzeniu uczestniczyła Małgorzata Gośniowska – Kola Dyrektor Generalna Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Pomimo zimowej aury „Bazarek prosto od Rolnika” cieszył się zainteresowaniem nie tylko wśród wystawców i producentów wysokiej jakości artykułów spożywczych, ale również stale powiększająca się grupą zadowolonych klientów. Nie zabrakło również rozmów z wystawcami, którzy nie ukrywali zadowolenia z utworzenia takiego bazarku.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT/Łódź reprezentowali Dyrektor - Janusz Ciesielski oraz Z-cy Dyrektora: Beata Ozga – Flejszer i Marek Sarwa.

Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyły się swojskie wędliny, miody oraz domowe przetwory. W błyskawicznym tempie sprzedawały się świeże jaja z wolnego wybiegu, warzywa, krowie i kozie sery oraz jabłka.

Podczas tej edycji po raz pierwszy w wydarzeniu uczestniczyło Koło Gospodyń Wiejskich Zalesie z miejscowości Bogdanka (gmina Brzeziny), oferując między innymi, żurek, pierogi z kapustą, cepeliny z mięsem, kapustę zasmażaną, domowe pączki, ciasto drożdżowe oraz cieszący się ogromnym powodzeniem chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem.

 

KOWR


POWIĄZANE

W dniu 20 stycznia 2022 r. Prezes KRIR W. Szmulewicz zwrócił się z wnioskiem do ...

We wtorek 25 stycznia na Dolnym Śląsku zostało potwierdzone pierwsze ognisko gry...

Od kilku miesięcy mamy na Politechnice własne ule. Dzięki pracy mieszkających w ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę