aaa_TSW_2023
CTR_2023

Żywienie Człowieka i Gastronomia

5 stycznia 2016
Do 22 lutego 2013 roku trwa w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie rekrutacja na studia podyplomowe Żywienie Człowieka i Gastronomia
Celem studiów  podyplomowych na Wydziale Nauk o Żywienia Człowieka i Konsumpcji SGGW jest przygotowanie nauczycieli do nauczania przedmiotów w zakresie żywienia człowieka i gastronomii w szkołach ponadpodstawowych.
 Program studiów obejmuje następujące przedmioty: podstawy żywienia człowieka z elementami socjologii żywienia, towaroznawstwo i przechowalnictwo z elementami bezpieczeństwa, dietetyka, technologia gastronomiczna z elementami żywienia zbiorowego (w tym catering), projektowanie i wyposażenie zakładów gastronomicznych, obsługa konsumenta, higiena i ochrona zdrowia z elementami mikrobiologii żywności, marketing żywności i usług gastronomicznych, metodyka nauczania przedmiotów zawodowych oraz seminarium.
 Łącznie 360 godzin dydaktycznych realizowane jest w trakcie dwudniowych zjazdów sobotnio-niedzielnych. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń laboratoryjnych oraz seminariów.


POWIĄZANE

To wyjątkowe wydarzenie i idealna okazja, by rozprawić się z “rybimi” mitami, po...

Polska umacnia swoją pozycję europejskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego! ...

Naukowcy z Wydziału Biologii UW planują udostępniać rolnikom, hodowcom roślin i ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę