biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Znamy program Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii

5 stycznia 2016


Za dwa tygodnie odbędzie się Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii. Konferencję organizuje Fundacja Polonia we współpracy z Ministerstwem Gospodarki.

Impreza odbywa się pod naszym patronatem medialnym. Jeszcze można zgłosić swój udział w konferencji - warto to zrobić przez stronę internetową www.skgp.pl.

Znamy już przygotowany program imprezy, która odbędzie się 22-24 czerwca 2013 roku  w Warszawie i... Płocku.

Pierwsze dwa dni uczestnicy konferencji spędzą w Warszawie. Na ich pytania odpowiadać będą - między innymi - wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński, komisarz Unii Europejskiej Danuta Hubner i minister rolnictwa Stanisław Kalemba. Przygotowano też szereg wystąpień uczestników spotkania, którzy do Warszawy przyjadą naprawdę z całego świata.
Na 24 czerwca przewidziana jest sesja wyjazdowa konferencji. W Płocku przedstawiciele Polonii spotkają się z władzami miasta i zwiedzą Rafinerię Orlen.
Szczegółowy program konferencji przestawiamy na skanach.

Przypomnijmy jeszcze, że honorowym patronatem objął imprezę wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Wywiadu wicepremiera Piechocińskiego na temat konferencji można posłuchać TUTAJ.




POWIĄZANE

Elastyczna edukacja rolnicza zyskuje na znaczeniu. Kurs rolnika online to nie ty...

Sznurek do prasy rolniczej jest niezbędny do działania takich maszyn jak prasa k...

Rozpoczynając realizację przedsięwzięcia mogącego oddziaływać na środowisko, inw...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę