biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Znak Jakości Interkl@sa

8 października 2012
W poniedziałek (8 października br.) o godz. 11.00 w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbędzie się XI edycja wręczenia nagród Znak Jakości Interkl@sa  dla wyróżniających się szkół.
Już po raz jedenasty prestiżowym Znakiem Jakości Interkl@sa nagrodzone zostaną ośrodki dydaktyczne, które najlepiej wykorzystują w pracy nowoczesne technologie informacyjne.
 W uroczystości wezmą udział m.in. marszałek Sejmu Ewa Kopacz oraz minister edukacji narodowej Krystyna Szumilas.

Interkl@sa to ogólnopolski program na rzecz społeczeństwa informacyjnego. Od 1998 roku pomaga w wyposażaniu szkół  w sprzęt komputerowy, dostęp do Internetu, organizuje szkolenia nauczycieli, promuje zastosowanie nowoczesnych technologii w edukacji oraz prowadzi niekomercyjny polski portal edukacyjny www.interklasa.pl.





POWIĄZANE

Współczesna hodowla zwierząt stawia coraz wyższe wymagania w zakresie higieny pr...

W pierwszym półroczu 2025 r. zlikwidowano w Polsce 2 707 stad świń, co przełożył...

Raport ekspercki dla PPR.pl Opracowanie na podstawie raportu USDA „Spanish Dried...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę