Zacznik pomyślnie 2011 roku - Dobra Pożyczka sprzyja planom Rolników

5 stycznia 2016

Styczeń i inaugurujący go Nowy Rok to okres życiowych bilansów: rozrachunków z tym co nie wyszło i docenienia tego, z czego jesteśmy dumni. Nowe 12 miesięcy to także nowe marzenia; czas na wdrażanie wniosków, które wyciągnęło się z działań i decyzji podjętych w poprzednich latach. Obiecujemy sobie większą motywację do działania, większą wiarę we własne możliwości, śmielsze realizowanie pragnień.

Co z tego wynika? Lista noworocznych „wyzwań” pozostających w większości sferze wirtualnej to nie tylko motyw rozpoczynający (i wieńczący) słynną powieść „Dziennik Briget Jones”. Statystyki przygotowane przez Centrum Opinii Publicznej nie do końca świadczą na naszą korzyść – ok. 80% „postanawiających” nie dotrzymuje słowa danego samemu sobie. W wielu przypadkach dzieje się tak w wyniku braku sprzyjających okoliczności - n.p. tych finansowych.
Kompleksowa modernizacja gospodarstwa, zwiększenie areału, zakup nowych maszyn, założenie pensjonatu agroturystycznego - bardzo często oprócz samodoskonalenia nasze postanowienia mają czysto przyziemny, materialny charakter.  Z okazji Nowego Roku warto przeanalizować hierarchię priorytetów - wyłonić jeden, maksymalnie dwa najważniejsze i właśnie na nich się skoncentrować. Samo pozytywne myślenie i zapisanie celu na kartce nie wystarczy - gwarancją sukcesu jest działanie oparte o konkretny plan. Solidnym partnerem Rolników w realizacji postanowień wymagających wsparcia finansowego jest Dobra Pożyczka. Dobra Pożyczka to elastyczny, nowoczesny produkt kierowany m.in. do Osób nie posiadających zdolności kredytowej (czyli tych, których teoretycznie nie stać na kredyt bankowy). Dobra Pożyczka akceptuje wszelkie rodzaje dochodów, także zza granicy - dlatego jest tak popularnym i chętnie polecanym rozwiązaniem kapitałowym. Od 2002r. Dobra Pożyczka oferuje Wnioskującym cały szereg udo
 godnień związanych z kwestiami formalnymi - nie wymaga okazywania zaświadczeń z ZUS i US, nie przeprowadza weryfikacji w BIK. Jednocześnie akceptuje wszystkie formy poręczeń honorowanych przez polski system prawny.
Analiza warunków Dobrej Pożyczki nie pozostawia cienia wątpliwości, iż to rozwiązanie opłaca się wszystkim grupom Klientów – nie tylko Rolnikom: Emerytom, Rencistom, Studentom i debiutującym Przedsiębiorcom. Harmonogram spłaty zobowiązania może opiewać nawet na 30 lat; a kwota pożyczki wynosić od 25 do 300 tys. złotych (dla firm nawet do 500 tys. złotych) w oprocentowaniu 2.99% w skali roku, z dowolnym celem przeznaczenia. Pożyczasz 50 tys., a spłacasz jedynie 311* złotych miesięcznie!
Bilans zdecydowanie dodatni? Dzięki Dobrej Pożyczce przyszłoroczny Sylwester może być momentem kiedy z satysfakcją spojrzysz na to, co udało Ci się osiągnąć w przeciągu mijających 12 miesięcy. W chwili, kiedy znajomi z nieco ironicznym i okraszonym cieniem zawodu uśmiechem przypomną sobie postanowienia z Sylwestra 2010, Ty będziesz cieszył się konkretami.
 Zapraszamy do biur regionalnych Dobrej Pożyczki zlokalizowanych całej Polsce – pełna lista placówek dostępna na www.dobrapozyczka.com.pl. Do dyspozycji pozostaje także infolinia dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160** i Instytucjonalnych: 608 921 608**.
*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
**Koszt połączenia wg stawki operatora.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


POWIĄZANE

Jak podaje Polska Izba Mleka, na posiedzeniu Prezydium COGECA w dn. 22 września...

• W Polsce rocznie dochodzi do ok. 20-50 zatruć grzybami. Zdecydowana większość ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę