biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Z inicjatywy szefa resortu rolnictwa

15 lutego 2008
Od początku lutego funkcjonuje w resorcie rolnictwa  powołana z inicjatywy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi   komisja porozumiewawcza, która jest forum służącym do poszukiwania  skutecznych rozwiązań na  rynku wieprzowiny.
 W skład komisji wchodzą przedstawiciele związków producentów, zakładów ubojowych oraz przetwórców z sektora wieprzowiny, a także reprezentanci wielkopowierzchniowych sieci handlowych.
- Wspólnie z przedstawicielami branży Minister Rolnictwa podejmuje zdecydowane działania by wyeliminować negatywne zjawiska przyczyniające się do niskich cen w skupie żywca. W pierwszym rzędzie komisja zajmie się kwestią certyfikacji jakości mięsa oraz właściwego etykietowania – mówi Artur Ławniczak , podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.



POWIĄZANE

Odszkodowania dla rolników często są zaniżone (i są coraz rzadsze). Jak bronić s...

Co szóste jajo kurze, które jest przedmiotem światowego handlu, pochodzi z Polsk...

Uruchomienie w Szwecji spółki do obsługi rynków skandynawskich i start sprzedaży...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę