biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Wystawa Tulipanów w Wilanowie

17 marca 2015
Pod patronatem Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Ozdobnych Roślin Cebulowych w Skierniewicach w dniach 21 – 22 marca 2015 roku ww Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie organizuje VII Wystawę Tulipanów.
Jak informują organizatorzy na wystawie będzie można zobaczyć blisko 100 odmian tulipanów wyprodukowanych w polskich gospodarstwach ogrodniczych.  Jak co roku wystawie będą towarzyszyły kiermasz kwiatowo-cebulowy obok Oranżerii oraz stoiska z wydawnictwami ogrodniczymi w Oranżerii.

Aranżacja florystyczna wystawy: Magdalena Birula-Białynicka i Monika Bębenek wraz z uczniami szkoły florystycznej „Kwitnące Horyzonty” w Opolu oraz Karolina Ładyżyńska-Skrzypek z firmy Green Sense z Warszawy.

POWIĄZANE

Eksport produktów mleczarskich do Kuwejtu – wymagania sanitarne dla USA i Polski...

W Europie wzrosty, w Polsce – rekordowy spadek cen energii o ponad 13 EUR/MWh, c...

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę